Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
kasiorek 


Posty: 83
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-08-09, 13:34   Sport

Sport jest jedną z najfajniejszych rzeczy w świecie. Nie dość, że daje tyle przyjemności, to na dodatek jest zdrowy i wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Lubię ćwiczyć, grać w siate, kosza, biagać itp. ale i również kibicować polskim sportowcom. Najmocniej dopinguję polskim siatkarzom. W ogóle mam wielki respekt dla sportowców, bo wielu rzeczy muszą się wyrzec po to, by być dobrym w danej dziedzinie sportu. Podziwiam ich za to.
A Wy macie jakieś Wasze ulubione dyscypliny sportowe? Albo ulubionych sportowców, którym kibicujecie..? piszcie i dzielcie się sportowymi przeżyciami:)
 
 
     
Accipiter 
Dreptak bagienny


Posty: 2405
Skąd: Gierałcice(Opolskie)
Wysłany: 2006-08-09, 14:35   

Ulubiony sport- piłka nożna, ale i skoki narciarskie lubię pooglądać, siatkówki też się nie brzydzę. Ulubiony sportowiec- Raul Gonzalez, piłkarz Realu Madryt.
Szkoda, że już dawno po mundialu , bo byśmy sobie nieźle podyskutowali. Ale przeciez mamy teraz ME lekkiej atletyki, emocje nie mniejsze.
_________________
Paweł Wójcik

* http://pawelwojcik-fotoprzyroda.flog.pl/
 
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2006-08-09, 15:45   

Accipiter napisał/a:
teraz ME lekkiej atletyki, emocje nie mniejsze
dokładnie - wczoraj brąz Kamili Skolimowskiej i niezły występ Darka Kucia...dzis kolejne emocje :smile:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Pełek 
Jakub Pełka


Posty: 421
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-09, 15:53   Tia :D

Ulubiony sport, ciężko powiedzieć - w lecie rowerek (MTB), zimą nartki. Oczywiście jeżdżenie własne a nie oglądanie jak inni to robią. Nie lubie zawodów... może dlatego że nigdy nie miałem kasy aby w nich startować. Kupować super sprzęt, trenować jak diabli etc. (wiele osób co startuje w zawodach jeździ gorzej niż inni gdyby dać im sprzęt gorszej jakości) Jeżdze dość (bardzo) dobrze na jednym i drugim ale dla własnej przyjemności :)
Ze sportów zespołowych - zdecydowanie siatkówka :) W przeciwieństwie do piłki nożnej czy kosza:)
Czasem moge pobiegać, popływać, ale to rzadko, moze w tym roku bedzie inaczej.
No i jeszcze pół na pół sport i radość -> koniki :) niestety ostatnio nie mam możliwości rozwijania tego, a szkoda :(
_________________
"Those were the days of good hunting and good sleeping" R.Kipling
Zdjęcia lotnicze małych obszarów - www.gisproject.pl
 
 
     
kasiorek 


Posty: 83
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-08-09, 20:04   

a kibicujecie moze siatkarzom w rozgrywkach Ligi Światowej? ja musze sie pochwalic ze w ten weekend ide do Spodka zeby pokibicowac:) co roku chodze na mecze z LŚ.
 
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2006-08-09, 21:08   

kasiorek napisał/a:
a kibicujecie moze siatkarzom w rozgrywkach Ligi Światowej? ja musze sie pochwalic ze w ten weekend ide do Spodka zeby pokibicowac:) co roku chodze na mecze z LŚ.
pewnie że tak :smile: , to kibicuj tam głośno bo musimy wygrać :green:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
kasiorek 


Posty: 83
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-08-10, 19:39   

green power napisał/a:
pewnie że tak :smile: , to kibicuj tam głośno bo musimy wygrać :green:

no bede bardzo glosno kibicowac ze sobie garło zedre.. zawsze po meczu mam problemy z mowieniem, ale warto tak mocno wspomagac polskich sportowcow :)
 
 
     
Syriusz 


Posty: 440
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2006-08-15, 12:17   

Ulubiony sport: piłka nożna poza tym też siatkówka, skoki narciarskie i boks.
A ukochany klub to od lutego 2003r. MANCHESTER UNITED z którym jestem na dobre i na złe :cool: Ulubiony piłkarz to RUUD van NISTELROOY. Szkoda tylko, że odszedł do Realu :cry:
 
 
     
Kubuś Fatalista 


Posty: 13
Wysłany: 2006-09-22, 14:13   

Moją ulubiona dyscyplina sportową jest formuła 1. Kibicuje zespołom Renault i Williams. A moi ulubieni kierowcy to Alonso, Rosberg i Massa.
 
     
lord haos 
Zbychu


Posty: 662
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-30, 12:33   

Ja mam 2 ulubione dyscypliny sportowe. Jedną uprawiam, drugą oglądam (choć też się grywało). Uprawianą, na szczęście nie wyczynowo, w pore się opanowałem (bo każdy wyczynowy sport jest kalectwem) jest pływanie, moim zdaniem najlepszy sport i najmniej przciążający organizm. Oglądać najbardziej lubię kosza.
Do tego mogę dorzucić rower (uprawianie amatorsko), siatkówka (oglądanie i gra też amatorsko). Za to jakoś nie pociąga mnie piłka nożna - dla mnie z boiska wieje nudą. Szczególnie gdy gra nasza reprezentacja :twisted:
Zimową porą oczywiście lubię pooglądać Skoki narciarskie, a samemu wolę na nartach szusować. Niestety ostatnia kontuzja wykreśla ten gatunek sportu :cry:
_________________
Nic nie przeraża weterynarza!
 
     
sas 


Posty: 183
Wysłany: 2006-10-03, 19:59   

na 1 -szym miejscu zdecydowanie pilka nozna , chociaz ostatnio wiecej czasu mam na ogladanie niz granie . w miare mozliwosci staram sie grac w tenisa i jezdzic na rowerze , ale do tegorocznego przebiegu wstyd sie przyznać //
 
     
Accipiter 
Dreptak bagienny


Posty: 2405
Skąd: Gierałcice(Opolskie)
Wysłany: 2006-11-28, 11:46   

Szkoda, że inauguracyjne zawody PŚ w skokach nie wypaliły. Z czołowej piętnastki tylko Morgenstern zakwalifikował się do punktowanej 30-stki.
Sobotnie zawody mogły sie odbyć, jak mówili skoczkowie: były dobre warunki i wiało trochę z przodu, przy takim wietrze można oddawać dalekie skoki nawet z obnizonej belki...
http://sport.interia.pl/s...era,821313,1156
_________________
Paweł Wójcik

* http://pawelwojcik-fotoprzyroda.flog.pl/
 
 
     
Accipiter 
Dreptak bagienny


Posty: 2405
Skąd: Gierałcice(Opolskie)
Wysłany: 2007-01-14, 15:31   

Ot cisza w temacie- czyżby miłośników sportu zabrako? :roll:
Oglądaliście wczorajsze zawody PŚ w skokach? Jeśli nie, to macie czego żałować, Małysz co prawda nie stanął na podium, ale w drugiej serii oddał najdłuższy skok na odległość 206,0 m i awansował z 18 miejsca na 8!!!
W dodatku do drugiej serii awansowało 3 Polaków (jest się z czego cieszyć :grin: ). Wiaterek niestety dokuczał skoczkom i organizatorom, ale emocje i tak były spore :grin:

Żeby jeszcze dzisiejszy konkurs się odbył :roll:
...a skoki na "mamutach" są wg. mnie jednymi z najciekawszych w PŚ! :grin:
_________________
Paweł Wójcik

* http://pawelwojcik-fotoprzyroda.flog.pl/
 
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2007-01-14, 15:39   

Accipiter napisał/a:
Oglądaliście wczorajsze zawody PŚ w skokach?

Ja oglądałem. No szkoda, że Adaś w pierwszej serii nie skoczył z 10 m dalej :grin:
_________________
TP Bocian
 
     
Accipiter 
Dreptak bagienny


Posty: 2405
Skąd: Gierałcice(Opolskie)
Wysłany: 2007-01-14, 15:56   

Mirek napisał/a:
Ja oglądałem. No szkoda, że Adaś w pierwszej serii nie skoczył z 10 m dalej


Ano szkoda, może wtedy byłaby szansa nawet na podium, a jesli nie, to 4 może 5 byłoby gwarantowane, a tym samym te kilka punktów więcej do ogólnej klasyfikacji.
_________________
Paweł Wójcik

* http://pawelwojcik-fotoprzyroda.flog.pl/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo