Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
płomykówka w Szydłowcu
Autor Wiadomość
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-10-31, 18:15   płomykówka w Szydłowcu

Mam pytanko nt płomykówkek stwierdzanych w Szydłowcu. Podobno kiedyś w ramach "bocianowego" projektu było to zinwentaryzowane. Interesuje mnie wszystko - co, gdzie, kiedy, ile, jak długo? :wink:
Z góry dzięki!
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2007-11-03, 09:55   

Szydlowiec, k. stary - 30.10.2002, 1 wypluwka na strychu, nie wiem, kto kontrolowal...

Szydlowiec, k. stary - 11.6.1993, mało wypluwek, ja i S. Chmielewski

Ine z gminy Szydlowiec koscioly nie?

Aha - poza kosciolami, jest jeszcze zamek, tam 11.6.1993 bylo duzo swiezych wypluwek, ja i S. Chmielewski (a chyba tez jedna sowa, ale juz nie pamietam...)
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-11-03, 19:12   

dzieki Marfu :smile:
Cytat:
Szydlowiec, k. stary - 30.10.2002, 1 wypluwka na strychu, nie wiem, kto kontrolowal...
to chyba Maciek Rębiś
Cytat:
Ine z gminy Szydlowiec koscioly nie?
jeśli z innych kościołów w gminie są jakieś dane pozytywneto też poprosze
Pytam bo miasto Szydłowiec prężnie się rozwija, stawiając głównie na turystyke i eksponując walory kulturowe regionu, więc ja pomyślałem także o walorach przyrodniczych, a w pierwszej linii o płomykówce i pustułce... a kasa na różne "dziwne" :wink: rzeczy jest np ostatnio powstała, prowadząca po najbardziej atrakcyjnych miejscach w mieście, ściażka edukacyjna "Szydłowiec - miasto na kamieniu"
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2007-11-03, 19:21   

green power napisał/a:
a kasa na różne "dziwne" rzeczy jest

to namów Miasto na montaż np. 10 budek dla pustułek wzorem marioptaka w Żyrardowie :wink:
_________________
TP Bocian
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-11-03, 20:35   

Mirek napisał/a:
to namów Miasto na montaż np. 10 budek dla pustułek wzorem marioptaka w Żyrardowie
haha Mirek, czytasz w mych myślach - dzis chodząc po polach i obserwując dwie polujace pustułki i stare słupy energetyczne (choc teraz sa wymieniane na nowe :roll: ) przez myśl przeszła mi pewna myśl.... :cool:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
marioptak 


Posty: 833
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-11-04, 00:34   

Mirek napisał/a:
to namów Miasto na montaż np. 10 budek dla pustułek wzorem marioptaka w Żyrardowie :wink:


coś mi tu nie pasuje
jaki Żyrardów ? :green:
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-11-04, 01:18   

Mirek coś kreci! :razz:
a moze mafia pruszkowska zagarneła też Żyrardów :wink:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2007-11-04, 06:11   

green power napisał/a:
a moze mafia pruszkowska zagarneła też Żyrardów

No tak, pokręciło mi się z pustułkami na kościele w Żyrardowie :grin: Sorry! Ale w Żyrardowie też są pustułki! :wink:
_________________
TP Bocian
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2007-11-04, 19:33   

Bardzo proszę o pustułkach w tematach pustułkowych...

Dotrę do domu, prześlę, ale kontrolowaliśmy cale woj. radomskie, wieś są materiały...
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-11-11, 00:27   

Cytat:
Dotrę do domu, prześlę, ale kontrolowaliśmy cale woj. radomskie, wieś są materiały...
jeśli to nie problem to poprosiłbym o materiały z całego województwa :smile:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo