Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy
Autor Wiadomość
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
Wysłany: 2007-12-03, 15:01   pomocy

witam czy ktos moze mi pomoc,mam akwarium w ktorym ma gupiki,mieczyki,kiryska,ducha i pare dni temu kupilam sobie 2 glonojady i sie zaczelo na drugi dzien z akwarium zniknal mi jeden glonojad dzien pozniej zniknal mi drugi obszukalam kazdy zakamarek akwarium w poszukiwaniu malutkich glonojadow i doslownie zniknely jak kamfora,zastanawiam sie czy ktores z moich ryb niezjadlo glonojadki,czy jest to mozliwe?jezeli ktos wie cos na ten temat bardzo prosze o odpowiedz
_________________
marta1
 
     
kania ruda 


Posty: 329
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-03, 15:31   

zapytałam osoby, która się zna i stwierdziła, że żadna z tych rybek które masz w akwarium nie powinna była zjesc glonojadow. mozliwe ze glonojady gdzies sie przykleily i ciezko je znalezc. jesli sa malutkie to moze ich nie widzisz.
 
     
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
Wysłany: 2007-12-03, 17:03   

kania ruda napisał/a:
zapytałam osoby, która się zna i stwierdziła, że żadna z tych rybek które masz w akwarium nie powinna była zjesc glonojadow. mozliwe ze glonojady gdzies sie przykleily i ciezko je znalezc. jesli sa malutkie to moze ich nie widzisz.
glonajadki maja okolo 2cm i obszukalam doslownie wszystko myslalam nawet ze wyskoczyly z akwarium i slad po nich zaginal
_________________
marta1
 
     
marioptak 


Posty: 833
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-12-03, 18:41   

jest jeszcze jedna opcja
nie wiem jaki masz filtr
ale może własnie mogły zostać przez niego wciągnięte
 
     
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
Wysłany: 2007-12-03, 19:30   

marioptak napisał/a:
jest jeszcze jedna opcja
nie wiem jaki masz filtr
ale może własnie mogły zostać przez niego wciągnięte
ta rurka od filtra jest bardzo waska w wodzie sprawdzalam i niemogly zostac wciagniete
_________________
marta1
 
     
Bocian 


Posty: 225
Wysłany: 2007-12-06, 15:51   

Radzę poszukać w filtrze. Glonojady tak łatwo nie wyskakują z akwarium. Inne ryby owszem.
 
     
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
Wysłany: 2007-12-06, 19:36   

Bocian napisał/a:
Radzę poszukać w filtrze. Glonojady tak łatwo nie wyskakują z akwarium. Inne ryby owszem.
witam koło szafki z akwarium leży kosz mojej córeczki z zabawkami i dzisiaj słyszę płacz,okazało się że moja córeczka znalazła w nim dwa suche już glonojadki,okazało się że wyskoczyły z akwarium,mam taką pokrywę która koło pompki nie jest zabudowana i tamtędy sobie prysnęły,zakupiłam 2 nowe glonojadki ale już położyłam na całym akwarium siatkę,mój mąż się śmieje że to samobójcy,pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc
_________________
marta1
 
     
kania ruda 


Posty: 329
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-07, 08:40   

Super ze sie odnalazly, tylko szkoda ze martwe.
 
     
Kasieńkaaa 
Kasieńkaaa

Posty: 4
Wysłany: 2008-01-09, 21:37   

Polecam książkę autor Dost Uwe tytuł : "Zwierzęta w terrarium"
_________________
Jestem Kasia - wesolutka osóbka lubię gify i pracuję w salon kosmetyczny poznań oraz studiuję pedagogikę, lubię
kosmetyki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo