Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sowka
Autor Wiadomość
jemi 


Posty: 761
Skąd: Sokołów Podlaski
Wysłany: 2008-08-19, 16:15   

krotom napisał/a:
jest to nie fair względem tych którzy nabyli pierwsze wydanie

Wszelkie zmiany są nie fair w względem tych, którzy byli Pierwsi. :idea: :green:
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2008-08-19, 17:02   

Na razie Artur na swojej stronie nic nie pisze o drugim wydaniu - profilaktycznie go o to zapytam :grin:
_________________
TP Bocian
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-08-19, 18:48   

krotom napisał/a:
Jeśli tak to moim zdaniem jest to nie fair względem tych którzy nabyli pierwsze wydanie
to niby Artura wysyłasz już na emeryture?? Bo kupiłeś sobie fajną książeczke i uważasz ze juz nie musi nic robić? :wink: :green:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
arturdent 

Posty: 2
Wysłany: 2008-08-19, 22:22   

Pant Tabor odpisal mi,ze nie mam innego wyjscia i musze czekac na drugie wydanie, szlag mnie powoli zaczyna trafiac, juz bedzie z poltorej wiosny jak szukam tego albumu. najlepsza byla panna w ksiegarni w krakowie na rynku glownym, musicie to przeczytac do konca. Wchodze nonszalancko do ksiegarni i beztrosko pytam sie pania za kontuarem, czy maja albumy Tabora? ... alez oczywiscie, rownie beztrosko odpowiedziala Ksiegareczka, przez moja glowe przewinelo sie kilka bardzo ciekawych refleksji, ale dzielnie ide za wyznaczona przez nia droge miedzy regalami, nagle, swiat wstrzymal oddech, przez moment wszelkie zmysly lacznie z powonieniem przestaly dzialac a ja nieswiadomie zaczalem sie slinic, nastapil moment od ktorego przepelnione sa wiezienia, Pani z niezwykle szerokim usmiechem wrecza mi skad inad moja ulubiona ksiazke Alistera Mcleina pt"tabor do vacares" pamietam tylko,ze bylem niezwykle dzielny, Pani zachowala zycie a ja przez reszte dnia mialem ogromne wyzuty, ze nie uzylem noza, siekiery ewentualnie napalmu.
_________________
whatever it takes
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-30, 12:50   

valdi napisał/a:
Ma się BARDZO dobrze :smile: Przezimuje u nas a potem - czas pokaże... Postaram się wrzucić fotki niedługo.

Cześć nie mogłem zlokalizować twojego numeru telefonu w tym roku bodaj w lipcu wraz z A. Olszewskim przywiozłem do ciebie młodego myszołowa z uszkodzonym pazurem. Co u niego słychać jak się czuje. Będe wdzięczny za odpowiedź.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo