Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc przy pracy licencjackiej
Autor Wiadomość
Elgonzalo 

Posty: 2
Wysłany: 2011-06-30, 23:38   Pomoc przy pracy licencjackiej

Witam
Piszę do was z prośbą. Mianowicie jestem studentem 3 roku biologi i potrzebuje jakiś artykułów o tematyce związanej z Błotniakiem Stawowym. Wiem że dużo jest artykułów zaganicznych ale nie bardzo mogę je namierzyć. Potrzebuje ich jako części porównawczej do badań które sam wykonałem ( Obserwowałem co nieco sam i mam swoje własne wyniki)
Z góry dziękuje za pomoc:)
 
     
ZaP 
Harris user


Posty: 745
Skąd: z nienacka
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 09:56   

a moze napisac prace za Ciebie?
MOze sie czepiam, ale czy każdy osobnik obecnej mlodziezy musi mieć wszystko na tacy ?
NIepojęte...
nie prościej wpisać w google - Circus aeruginosus - tam też masz na tacy ale może za duzo pracy ?
ZaP
_________________
--
http://drapole.pl
 
 
     
Elgonzalo 

Posty: 2
Wysłany: 2011-07-01, 13:36   

ZaP pracę to ja sam napiszę :P Po prostu wy jako ludzie którzy znacie temat mogli byście mi dać jakieś wskazówki, gdzie warto poszukać, może jakieś sugestie na temat autorów , cokolwiek co było by jakimś punktem zaczepienia. bo przecież nie napisze pracy Licencjackiej w oparciu o 5-6 źródłowych tekstów.
 
     
Jerzyk 
ornitolog


Posty: 332
Skąd: Środa Wlkp.
Wysłany: 2011-07-01, 21:18   

a może ta młodzież korzysta po prostu z możliwości zdobycia cennej literatury od osób znających temat? to, że ktoś prosi o pomoc nie oznacza, że nie chce mu się szukać! Więc może następnym razem ZaP, pomyślisz dwa razy zanim znów napiszesz komuś kąśliwą uwagę...? :roll:
 
     
Beata 
Gorzów n/Wartą


Posty: 1799
Skąd: Gorzów n/Wartą
Wysłany: 2011-07-01, 21:43   

Elgonzalo, przejrzyj tutaj
_________________
PTASIE POGOTOWIE POMOC
 
 
     
wieslawbaginski 

Posty: 1088
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-05, 15:08   

Witkowski J. 1989. Breeding biology and ecology of the marsh harrier Circus aeruginosus in the Barycz valley, Poland. Acta Ornithologica 25: 223-320.
wcześniej w "Dolinie Baryczy" zeszyt 3 (1984r) czasopiśmie poprzedzającym "Ptaki Śląska" był jego artykuł "Biologia i ekologia błotniaka stawowego w Dolinie Baryczy ( doniesienie tymczasowe)" str. 28-37
Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo