Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezes Bociana wywalony??!!
Autor Wiadomość
xhardcorex 

Posty: 359
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-10-13, 07:53   

Sturnus vulgaris, nie ma co się unosić. Proponuję zamknąć temat do czasu rozwiązania sprawy i ewentualnego zwołania najbliższego walnego tak aby niepotrzebnie nie lać wody na młyn.

bystra80, pewnie zacznie pisać o wolności słowa, ale nie ma co pobłażać trollowaniu.
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-13, 09:00   

no ślicznie się chłopaki prześcigacie w wazelinowaniu naszej szarej eminencji. To jakiś konkurs? Śmiało, może i co skapnie? brakuje tu jeszcze tylko vermiliona on ma więcej władzy od was więc miejcie się na baczności ;)

Sturnus vulgaris napisał/a:
jaki masz kompleks jesteś niski, niska, brzydki, brzydka i tak dalej bo właśnie ludzie zakompleksieni tak się zachowują jak ty, współczuje ci


a ty rozumiem banderasie jesteś przystojnym mulatem metrdziewięćdziesiąt o atletycznej sylwetce? :lol: spoko jeszcze nie jedną budkę powiesisz i bez wazeliny ;)
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2011-10-13, 13:02   

E tam, od razu zamykać, można poznac wiedzę i kulture paru osób, ich zasługi, kompetencje itd.
:grin:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Zgrzytnica 

Posty: 50
Skąd: warszawa
Wysłany: 2011-10-18, 12:53   

Basior napisał/a:
powtarzam, moim zdaniem zarząd ktorego jesteś członkiem powinien cała dokumentacje opublikowac, tzn pozew i wyjasnienia, bo tak sobie wyjasniac mozemy długo.

Adamie, jeśli tak bardzo zależy Ci na upublicznieniu pozwu ponawiam sugestię – zwróć się z wnioskiem do Zarządu, tak jak to robisz w innych sprawach.
Mail pozostaje ten sam – zarząd@bocian.org.pl.
Było by szybciej i efektywniej choć zapewne znacznie mniej efektownie :!:

Jak zauważyłeś pozew jest w biurze więc nie jestem w jego posiadaniu.
I jeszcze jedno. Ja też nie podejmę decyzji za cały Zarząd.
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-20, 14:10   re.

Basior napisał/a:
Zgrzytnica napisał/a:
Bo dlaczego tylko wybrane osoby z poza zarządu, czyli Ty Adamie mogły mieć wgląd do tego dokumentu?

Coś mi sie wydaje, ze każdy zainteresowany członek TPB moze przyjść do biura i sie zapoznać z pozwem, przecież nie jest tajny, natomiast ja za zarząd decyzji nie podejmuje.
Zgrzytnica napisał/a:
poza tym nie jestem w posiadaniu tego pisma.

nie wierzę :smile:

Co Ty jaja sobie robisz. :shock:
Nie każdy ma tyle czasu aby chodzić do Waszego biura.
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2011-10-26, 09:55   

CARABUS12 napisał/a:
Waszego biura.

i wszystko jasne... poco chodzić jak nie nasze...
Zgrzytnica napisał/a:
Adamie, jeśli tak bardzo zależy Ci na upublicznieniu pozwu ponawiam sugestię – zwróć się z wnioskiem do Zarządu, tak jak to robisz w innych sprawach.
Mail pozostaje ten sam – zarząd@bocian.org.pl.
Było by szybciej i efektywniej choć zapewne znacznie mniej efektownie

Na forum przekazuje sie opinię, zarząd może sie z różnymi opiniami zapoznać i pomysleć co zrobić. Za maila do zarządu serdecznie dziękuje, nie wiem jak do tej pory mogliśmy tyle akcji zrobić nie znając go :-)
_________________
www.ussuri.pl
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 13:47   

Basior napisał/a:
Za maila do zarządu serdecznie dziękuje, nie wiem jak do tej pory mogliśmy tyle akcji zrobić nie znając go :-)


w sumie racja - zbędny mail do przeprowadzania tak spektakularnych akcji :twisted: :green: Choć przelicytowywanie samych siebie to był majstersztyk trzeba przyznać :lol: :cool:
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:22   

Basior napisał/a:
CARABUS12 napisał/a:
Waszego biura.

i wszystko jasne... poco chodzić jak nie nasze...

W tym właśnie rzecz Adamie, że teraz to już nie wiadomo czyje to biuro właściwie jest, kto nim zarządza, kto ma do niego dostęp i dlaczego są to tylko Twoi totumfaccy? :wink:

Serdecznie zapraszam do dyskusji w nowym wątku, który został założony właśnie a propos nowej awantury, która sprowokowaliście:
http://forum.bocian.org.p...p?p=73142#73142
Może i tam będziesz miał do powiedzenia coś spektakularnego? :wink:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:24   

z chęcią poznamy twoje zaangażowanie w ochronę przyrody, nasze juz pokazałaś, pochwal się swoimi, po prostu zrób zdjęcie klawiatury i wklej to nic trudnego manipulantko z resztą z kim ja pisze, własnie może się nam przedstawisz ja mam na imię Piotr Szpakowski a ty
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2011-10-27, 18:25   

bystra80 napisał/a:
w sumie racja - zbędny mail do przeprowadzania tak spektakularnych akcji :twisted: :green: Choć przelicytowywanie samych siebie to był majstersztyk trzeba przyznać :lol: :cool:

Cóż, i znów pudło, informacje w Gazecie Wyborczej sa niepradziwe, zapraszamy do biura TPB, zapoznasz się z umowa jaką TPB ma na powieszenie i konserwacje tych skrzynek na odcinku od Burakowa do ujścia Pilicy.
Wiecej na ten temat nie bedę pisał, zapraszamy do nas.
_________________
www.ussuri.pl
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 10:55   

Sturnus vulgaris napisał/a:
z chęcią poznamy twoje zaangażowanie w ochronę przyrody, nasze juz pokazałaś, pochwal się swoimi

oj Szpaku ale zem się uśmiał z tego tekstu - mas niezłą pamięć więc domyslasz się czemu :green: :green: :green:
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 11:50   

ja tez grzesiu ja też żem się uśmiał u uśmieje się jeszcze bardziej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo