Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany Statutu
Autor Wiadomość
xhardcorex 

Posty: 359
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-12-21, 14:55   

Basior, myślę, że jeśli załatwicie wszelkie formalności i zorganizujecie walne w Wawie, to zarząd przyklaśnie temu ;)
Do Wawy trudniej słupy dowieść niż do Siedlec :D , ale za to "niezależnym obserwatorom" z centralnych urzędów będzie łatwiej dojechać ;)

ps. może lepiej to na spotkaniu zarządu ustalić, a nie na forum :roll:
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-12-21, 14:57   

a może chodzi o zniechęcenie, licznej grupy warszawskiej do uczestniczenia w walnym, "przy obecnych cenach paliwa"
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2012-01-25, 03:20   

Witam,
Nie wdaję się w żadne spory i dywagacje bo mnie nie dotyczą :P i przede wszystkim nie interesują.
Zależy mi na profesjonalizmie. Dlatego pragnę Wam pomóc i podzielić się swoją wiedzą w zakresie kształtu statutu.
Swoje uwagi, poprawki i wątpliwości wraziłem komentując dokument, który wstawił Pełek:

Pełek napisał/a:
Komisja to jeden organ natomiast wszyscy członkowie i zainteresowani mogą przesyłać swoje uwagi i spostrzeżenia do bieżącego statutu - przez dodanie komentarzy w dokumencie on-line (DOKUMENTDOKUMENT ). Będą one mogły być uwzględnione przez Komisje i poddane pod głosowanie na najbliższym Walnym zgromadzeniu.


Są widoczne jako komentarz grzegorzgo

Pozdrawiam,
Grzegorz Gołębniak
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2012-01-25, 21:51   

Cenna inicjatywa Batmanie.

A swoją drogą zastanawiam się co tam słychać u Szanownej Komisji powołanej na ostatnim Walnym, a utworzonej właśnie w celu zajęcia się statutowymi zmianami, oraz gdzie można zapoznać się z efektami jej pracy :?:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2012-02-09, 12:09   

Komisja przyjmuje wszelkie uwagi, czyta wszelkie wypowiedzi na Forum i pracuje. Członkowie TPB dostaną propozycje wcześniej, będzie też oczywiście na Walnym przedstawiona.
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo