Forum Przyrodnicze Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwierzęta Ziemi Łukowskiej
Autor Wiadomość
niccolai 

Wysłany: 2016-10-03, 21:25   

calamita napisał/a:
No, Panie Kolego- jak się ma takie "stwory" pod bokiem..., to juź wiem dlaczego nie chce się jeździć w dalsze strony :wink:
Ale przecież ja bardzo chętnie w teren jeżdżę - no może ostatnio jakaś absencja mi się zdarzyła... ;-)

calamita napisał/a:
Prorokuję, że za rok będzie cała rodzinka
PS. Ale dlaczego nic nie mówiłeś!
Skrycie na to liczę :)
Nie wspominałem o tym, bo nie było okazji - obserwacja z piątku (27.09) - a więc "świeżutka". ;-) Jeśli okaże się, że w przyszłym roku modliszki będą obecne, chętnie Cię oprowadzę po "moich rewirach" (bo w tym roku szanse ich zaobserwowania są już chyba niewielkie) :)

calamita 

Wysłany: 2016-10-06, 07:40   

[/quote] Jeśli okaże się, że w przyszłym roku modliszki będą obecne, chętnie Cię oprowadzę po "moich rewirach" (bo w tym roku szanse ich zaobserwowania są już chyba niewielkie) :) [/quote]
No to jeden wyjazd mamy już zaplanowany. Ja też mam jedno miejsce warte odwiedzenia w niedalekiej okolicy od nas- to byłyby już 2 wyjazdy.
Pomyśl "nicolaju" nad jeszcze 2-3, Hering zaplanuje też 2-3 i przyszły sezon będziemy mieli jeszcze bardziej udany od tegorocznego.

calamita 

Wysłany: 2016-10-06, 07:42   

calamita napisał/a:
Jeśli okaże się, że w przyszłym roku modliszki będą obecne, chętnie Cię oprowadzę po "moich rewirach" (bo w tym roku szanse ich zaobserwowania są już chyba niewielkie) :) [/quote]

calamita 

Wysłany: 2016-10-06, 07:47   

niccolai napisał/a:
calamita napisał/a:
:wink:
Ale przecież ja bardzo chętnie w teren jeżdżę - no może ostatnio jakaś absencja mi się zdarzyła... ;-)

calamita napisał/a:
Skrycie na to liczę :)
Nie wspominałem o tym, bo nie było okazji - obserwacja z piątku (27.09) - a więc "świeżutka". ;-) Jeśli okaże się, że w przyszłym roku modliszki będą obecne, chętnie Cię oprowadzę po "moich rewirach" (bo w tym roku szanse ich zaobserwowania są już chyba niewielkie) :)

No to jeden termin mamy zaplanowany. Ja też wypatrzyłem jedno miejsce całkiem niedaleko warte odwiedzenia. Jeżeli Ty zaplanujesz jeszcze 2-3 Hering dorzuci swoje 3, no i ja coś może jeszcze wyszperam, to cały przyszły rok nie będziemy robić nic innego jak tylko jeździć, łazić, eksplorować :roll:

niccolai 

Wysłany: 2016-10-07, 18:42   

calamita napisał/a:
Jeżeli Ty zaplanujesz jeszcze 2-3 Hering dorzuci swoje 3, no i ja coś może jeszcze wyszperam, to cały przyszły rok nie będziemy robić nic innego jak tylko jeździć, łazić, eksplorować :roll:
Hmmm... brzmi nieźle ;-) Rozumiem, że na przyszły rok czekają nas podlaskie sasanki, lubelskie kserotermy i torfowiska, a kto wie ... może i małopolskie storczyki :)

calamita 

Wysłany: 2016-10-16, 08:31   

niccolai napisał/a:
calamita napisał/a:
Jeżeli Ty zaplanujesz jeszcze 2-3 Hering dorzuci swoje 3, no i ja coś może jeszcze wyszperam, to cały przyszły rok nie będziemy robić nic innego jak tylko jeździć, łazić, eksplorować :roll:
Hmmm... brzmi nieźle ;-) Rozumiem, że na przyszły rok czekają nas podlaskie sasanki, lubelskie kserotermy i torfowiska, a kto wie ... może i małopolskie storczyki :)

i jeszcze dużo, dużo więcej :lol:

Odpowiedz do tematu