Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitania
Autor Wiadomość
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2008-10-11, 11:34   

Akwamarynka napisał/a:
Tylko na szydełku nie umiem robić


Duze niedopatrzenie, ale jezeli staz obejmuje poszerzanie kazdej wiedzy, to moge nauczyc ... :-)
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
heninsyn 

Posty: 277
Skąd: biezprizornyj
Wysłany: 2008-11-09, 11:10   

:wink: ... mam na imię Darek, heninsyn to jeszcze ksywa za studiów / prawo UW / !
Forum podglądam od dosyć dawna, ptasiolubstwem dotknięty w zasadzie od zawsze !

Acz zawodowo i z wykształcenia / pomijając profil biol-chem w LO / z przyrodą niewiele mam wspólnego !!!

Ukłonów 69 dla pozostałych forumowiczów ! :wink:
 
     
irbis 


Posty: 612
Wysłany: 2008-11-12, 20:46   

Jako że nikt Cię jeszcze nie powitał-pozwolę sobie wystąpic w roli gospodarza Forum :wink: -WITAJ na Forum! :smile: .
Ja już dwa lata tu zaglądam-/-z czego bardzom rada :green: /swoją drogą-jak ten czas pędzi :shock: /
Zdaje się, że profil w LO miałam taki sam i nigdy przenigdy nie zamieniłabym go na inny :lol:
 
     
Myszatnica 

Posty: 2
Wysłany: 2009-02-09, 14:37   

Witam wszystkich przyrodników! Zaglądam tu już jakieś pół roku i śledzę szczególnie wątki o nietoperzach ale dopiero dzisiaj udało mi się skutecznie zarejestrować wpisując trzeci z kolei mail, na który wreszcie przyszła wyczekiwana informacja, że mogę zacząć korzystać z forum jako użytkownik. Mam nadzieję, że będzie nam się miło i owocnie prowadziło dyskusję.
Trochę o mnie: studiuję ochronę środowiska na SGGW na specjalizacji ochrona przyrody ale niestety już nie długo. :( Tworzę pracę inżynierską na temat wykorzystania budynków przez nietoperze i powoli szykuję się do jej obrony. Poza tym bardzo lubię wszelkie wyjazdy terenowe, ucieczki od cywilizacji, długie górskie wędrówki oraz penetrację jaskiń i innych podziemi.
 
     
Mróvka 

Posty: 154
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2009-02-13, 19:44   

Witam!
Od pewnego czasu zaczęłam rozglądać się za jakimś forum przyrodniczym, ale najlepszym okazało się to. :)
Nazywam się Gabriela, chyba jestem najmłodszym userem tego forum.
Wpadłam tutaj, ponieważ ciągnęły mnie tu ptaki. Mam przed domem karmnik, teraz postanowiłam, że czas na budkę lęgową.
Muszę tylko Was powypytywać dokładnie i wszystko będę wiedziała. :)

No tak...mimo, że ptaki uwielbiam, mam też inne zainteresowania.
Kynologia, czyli nauka o psach. To moja największa pasja, którą zamierzam w przyszłości realizować:) W domu mam psa w typie cocker spaniela angielskiego^^
Lubię też fotografować, dawniej miałam aparat cyfrowy, teraz kompakta. Mam nadzieję, że przyjdzie też i czas na lustrzankę.

Witam wszystkich! :green:
 
     
ania tal 
Turdus merula


Posty: 197
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-13, 20:35   

Witaj mróvka :wink: Poczytaj troche forum a na pewno znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań :green: Pozdrawiam wszystkich miłośników ptaków :wink:
_________________
PTAKI SĄ JAK ANIOŁY - PIĘKNE I TAJEMNICZE
 
 
     
Maciej 


Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2009-04-16, 08:35   

Witam!
Jestem tu nowym forumowiczem, ale podglądaczem starym. Podglądałem nie tylko to forum, ale i przyrodę. Tym drugim zajmowałem się już od dziecka. Obecnie studiuję leśnictwo na SGGW. Pozdrawiam forumowiczów!
 
 
     
vermilion 


Posty: 476
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2009-04-16, 09:41   

Siema, siemano :!: :wink:
_________________
"Czy nie wystarczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
http://www.przyrodnicy.ap.siedlce.pl/
 
     
JAREK1900 

Posty: 93
Skąd: Rykały-Warszawa
Wysłany: 2009-07-01, 14:08   

Witam. Jak łatwo się domysleć mam na ime Jarek :razz: Od pewnego czasu szukałem forum na, którym mógłbym się dowiedzieć więcejo obserwacji ptaków i dotarłem tu.
Przeglądam to forum dopiero od kilku godzin i juz znalazłem sporo ciekawych informacji, więc będę stałym gosciem i od czasu do czasu sam coś skrobne.
 
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2009-07-02, 16:51   

Witamy, pisz jak najczęściej!
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
cayos 


Posty: 2
Wysłany: 2009-07-10, 21:49   

Witam!

Na początku kilka słów o sobie. Mam na imię Bartek, mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim. Mam 15 lat. Mam wiele zainteresować, interesuje się pszczelarstwem, wędkarstwem, gram na gitarze i perkusji a także wiele innych. Pszczelarstwo i wędkarstwo, to moja pasja, gdyż daje mi możliwość obcowania z przyrodą.
Dzisiaj uświadomiłem sobie, że postęp cywilizacji, ocieplenie klimatu, wycinka drzew nie służy przyrodzie, postanowiłem poszukać forum przyrodniczego. Dowiedzieć się więcej o otaczającej mnie naturze.

Pozdrawiam
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2009-07-14, 17:42   

Witamy Cię Bartku, jak czegoś nie wiesz to pytaj. Nie zawsze dostaniesz odpowiedź od razu, bo teraz okres urlopowy, ale napewno ludziska będą odpowiadać...
_________________
TP Bocian
 
     
dany561 
Damian Zawadzki

Posty: 8
Skąd: Sławęcice XV07
Wysłany: 2009-07-15, 22:45   

Witam
Mam na imię Damian, mieszkam w województwie zachodniopomorskim.Od dość dawna podglądałem to forum, głównie ptaki i owady.Entomologią zajmuję się dłuższy czas i mam zamiar pogłębiać swą wiedzę w tym kierunku w przyszłości.Ptakami zajmuję się tak na poważnie od roku zwłaszcza drapieżnymi,gdyż uczę się w Technikum Leśnym w Warcinie,gdzie jest Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych w którym jestem wolontariuszem.

Pozdrawiam
 
     
Accipiter 
Dreptak bagienny


Posty: 2405
Skąd: Gierałcice(Opolskie)
Wysłany: 2009-07-17, 19:05   

Witamy dany561 :green: :green:
_________________
Paweł Wójcik

* http://pawelwojcik-fotoprzyroda.flog.pl/
 
 
     
Forester 
przyrodnik


Posty: 6
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Wysłany: 2009-12-20, 22:13   

Witam serdecznie :grin:

Mam na imię Aleksander i pochodzę z malutkiej wioseczki na pograniczu Warmii i Mazur. Praktycznie od zawsze przyroda jest moją pasją. Interesuję się głównie botaniką, ornitologią oraz analogową fotografią przyrodniczą. W całym tym "fachu" najbardziej cenię sobie wyjścia w teren bo jak mawiał Włodzimierz Sedlak: "Przyroda sama prowadzi, jeśli pragnie się ją poznać". Nie ma nic piękniejszego niż zaszyć się w gęstwinie ze swoim szczęśliwym plecakiem i podglądać codzienność natury :grin: Aktualnie studiuję leśnictwo w W-wie. Mam nadzieję, że dzięki dyskusjom na forum pogłębię swoją wiedzę przyrodniczą. Jeszcze raz gorąco witam i pozdrawiam wszystkich zoologów, botaników oraz wszystkie inne osoby korzystające z tego forum :grin:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo