Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ssak-faworyt...
Autor Wiadomość
variicornis 
Przyjaciel Żubra


Posty: 293
Skąd: Białowieża
Wysłany: 2007-01-30, 17:28   

Cytat:
a od kiedy to zębiełek jest od pilchów większy??

Pilchy są za małe w celach kulinarnych, a o zębiełku nawet w takich kryteriach nie myślałem :)

Namor napisał/a:
variicornis
Cytat:
Przyjaciel Żubra
konsumuje
Cytat:
zębiełek
?? ;)

To pomówienia
;)
_________________
www.milosierdzie-boze.com
http://www.ooze.com/pweeta/
....::: Chroń drzewa- jedz bobry :::....
 
 
     
irbis 


Posty: 612
Wysłany: 2007-01-30, 18:24   

blackaneta napisał/a:
najbardziej lubię żbika i rysia, a ze ssaków "światowych" też kotowate wszystkie, a w szczególności irbisy

Bardzo mi miło :smile: :wink:
 
     
martynina 


Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-01-30, 19:54   

Wiem, że to zabrzmi pewnie monotonnie i wiem, że już w innym temacie to pisałam, ale naprawdę podziwiam i ubóstwiam Konie fryzyjskie... są po prostu boskie (wiem, ze to dzikie ssaki nie są, ale trudno) Są tak piękne, ze na ich widok się rozpływam. (nie wiem czemu tak mam po prostu mam :green: )Żałuje tylko, że nie widziałam takowego na żywo, a o jeździe na nim tylko mogę sobie pomarzyć .... :roll:

a tak zmieniając trochę temat i cofając się w przeszłosć lekko, to cytuje
Cytat:
Do nikifora. Tylko twój wiek może to tłumaczyć...
nie podoba mi się to stwierdzenie, nikifor miał prawo porównać to do zoofili, czy do czego tam, -po prostu mu się skojarzyła nazwa, nic wielkiego- a wiek tutaj o niczym nie świadczy. Ja sama mam 17 lat i muszę Cie zaskoczyć, ale o takich rzeczach nie mysle. Irbis twierdzisz, że nastolatki myślą tylko o jednym?? Ciekawe skąd Ci przyszedł do głowy taki pomysł?? :shock: :???:
 
 
     
irbis 


Posty: 612
Wysłany: 2007-01-30, 20:52   

martynina napisał/a:
Irbis twierdzisz, że nastolatki myślą tylko o jednym??

Naprawdę nie wiem, gdzie to twierdzę :shock: :?:
Czyżby twierdzenie było wyczytane miedzy wierszami :???: No, ale skoro o tym piszesz, to:
Nikifor to nastolatek nie nastolatka, a z nimi to jest trochę inaczej. Nieprawdaż? Trochę, podkreslam. I naprawdę nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, ani nienormalnego.
Nikifor:1) już wie, że zoofilia to nie jest zboczenie( no i bardzo dobrze, bo myślał inaczej);2) zrozumiał i nawet coś obiecał; i nie ma sprawy, wg mnie :smile:
Wyobraź sobie Martynino, że ja również miałam naście lat i chociaż to już dość dawno było :sad: (obiektywnie) i niedawno :wink: (subiektywnie) i całkiem nieźle mi się ten wiek kojarzy. Z własnej introspekcji(podkreślam własnej)-dziś wiem nieporównanie więcej niż wtedy, i zamierzam wiedzieć więcej, stąd m.in. moja obecność na tym forum. Nikifor też dziś wie więcej niż dwa miesiące temu. Moze nawet sprawdził co to empatia? jeśli tak to super, wie więcej :smile: Pozdrawiam.
 
     
blackaneta 


Posty: 49
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2007-01-30, 22:05   

irbis napisał/a:
blackaneta napisał/a:
najbardziej lubię żbika i rysia, a ze ssaków "światowych" też kotowate wszystkie, a w szczególności irbisy

Bardzo mi miło :smile: :wink:


Widzę, że nie tylko ja uwielbiam pantery śnieżne ;)
_________________
Nie dla drogi przez Rospudę!
 
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2007-01-31, 17:44   

Tak jedną parke irbisów widziałem w ZOO w Płocku a druga parke Irbisów w Górkach Kampinoskich :green:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
irbis 


Posty: 612
Wysłany: 2007-01-31, 19:18   

Cytat:
Tak jedną parke irbisów widziałem w ZOO w Płocku a druga parke Irbisów w Górkach Kampinoskich

:green: :green: :green:
 
     
Wujek Kryzys 
Dobry Wujek

Posty: 1437
Skąd: Tarchomin
Wysłany: 2007-01-31, 19:21   

Basior napisał/a:
Tak jedną parke irbisów widziałem w ZOO w Płocku a druga parke Irbisów w Górkach Kampinoskich

To tak jak ja! Widzielismy te same parki i w tych samych miejscach! :green:
I w ogóle witamy Irbisy na forum, pewnie zaraz jakieś jajcarskie dowcipy tu trafią :green:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo... I nie tylko
 
     
irbis 


Posty: 612
Wysłany: 2007-01-31, 19:29   

No nie wiem, czy trafią, bo chyba trzeba się pilnować(patrz post Jarka P. w kuluarach) :???:
 
     
Wujek Kryzys 
Dobry Wujek

Posty: 1437
Skąd: Tarchomin
Wysłany: 2007-02-02, 23:07   

Ha, widziałem je znowu!
Znaczy się parkę Irbisów. Tych z Płockiego ZOO. Mają sie dobrze i pozdrawiają. A tak w ogóle to Płockie ZOO pięknie się rozwija - po 4 latach tam byłem i naprawde pod wrażeniem jestem. Postawili na jakość - mają nie tak znowu wiele gatunków, ale te co mają to z sukcesem (no, prawie wszystkie) rozmnażają. No i te stawy na terenie... traszki, kumaki, żaby rozmaite i ropuchy. A w Warszawskim nawet jednego gatunku rodzimego płaza nie ma, eh...
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo... I nie tylko
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-02-03, 00:00   

do moich ulubieńców dorzucę jeszcze morświna, delfiny i... krowę!

Wieloryb!!!
 
 
     
Betii 

Posty: 4
Wysłany: 2008-07-19, 22:37   

Jeżeli mogę dodać do listy ulubionych to zgłaszam surykatki i żyrafy. :lol: :lol:
 
     
IJin 

Posty: 70
Wysłany: 2008-07-20, 00:40   

Ja zawsze uwielbialem malego, wojowniczego stworka z Afryki - Ratel to ssak który jest moim ulubieńcem. Do tego oczywiscie kocham nietoperze wszelkiego wzrostu, koloru i rasy :P
 
     
morelee 

Posty: 84
Skąd: 3M
Wysłany: 2008-07-30, 13:19   

Moimiulubionymi ssakami sa generalnie psowate, a dokładniej wilk i likaon. Moje lubienie jest raczej teoretyczne, gdyż w naturze nie spotkałam ani jednego ani drugiego, tylko tropy wilków widziałam.
_________________
www.idara.pl
 
     
harrier 

Posty: 227
Wysłany: 2012-05-27, 17:09   

Rosomak :smile:
http://patrz.pl/filmy/wilk-vs-rosomak
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo