Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi do zasad gry
Autor Wiadomość
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-02-09, 07:38   

powodzenia w urzędzie, zatem
 
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-02-09, 16:55   

hajstra napisał/a:
nie chcę tego robić na lapu capu, tym bardziej, że godzina jest już taka jaka jest (4.00) i zwyczajnie nia mam siły tego zrobić.

No, widze ze nie tylko mi nie jest dane sobie pospac ostatnio :wink:

hajstra napisał/a:
Wybaczcie zwłokę i jak dacie radę to zaczekajcie jeszcze jeden dzień. Pozdrawiam

Ja rozumiem
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-02-09, 18:11   

ja też rozumiem.. (tylko jestem czasem trochę nerwowa) poza tym naprawdę lubię te słowa: "Polegaj na mnie jak na Zawiszy"
 
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-02-09, 18:17   

litoria napisał/a:
"Polegaj na mnie jak na Zawiszy"

jedna z moich ulubionych zyciowych dewiz :cool:
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-02-09, 21:38   

Znów się przeliczyłem. Ciąg dalszy przygód z ZUS-em czeka mnie w poniedzialek. Ale już będzie lżej.
Zapraszam zatem do tematu 1. Na rozgrzewkę proponuję sytuację autentyczną, choć ograniczoną powierzchniowo i problemowo. Zanim wrzucę duzy temat, spróbujmy jak nam wyjdzie gra na przykładzie dorbnostki.
Zapraszam
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-02-09, 21:46   

Hajstra - nie daj się urzędnikom. trzymam kciuki.


Batman :o moja też :wink:
 
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-02-15, 11:36   

Padło pytanie czy nie wydłużyć czasu na odpowiedź do 5 dni roboczych. Mnie to nie przeszkadza. Co Wy na to?
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-02-15, 13:50   

Czsu nigdy za mało, ale gra nie może się też ślimaczyć. Myślę, że tydzień to max.
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-02-15, 15:10   

Tak sobie pomyślałem, że 5 dni roboczych też trochę gmatwa sprawę. Dochodza soboty niedziele i ciagle termin bedzie rózny,bo tak naprawdę raz bedzie to 5 dni, innym razem 7 (5 roboczych+2 wolne).

Moja propozycja jest taka. Czas na dyskusję i odpowiedź jest zawsze od poniedziałku do czwartku do 20.00. Potem ja mam piątek na swoje analityczne wypociny, a jak mi się poślizgnie, to będę miał jeszcze dni wolne w zanadrzu. Ale od każdego poniedziałku dyskusja w zespołach trwa już na dobre. Jeśli się wyrobię w piątek to dyskusja może zaczynać się oczywiście wcześniej, ale czwartek 20.00 będzie czasem nieprzekraczalnym na udzielenie odpowiedzi przez każdą z grup.

Na kontrpropozycje czekam przez najblizsze 30 sekund. Jeśli ich nie będzie znaczy, że przyjmujecie to bez zastrzezeń :green:
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-02-15, 22:43   

mi pasuje - nie chce byc niewolnica komputera przez 7 dni w tygodniu...
 
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-02-16, 07:57   

co prawda po czasie, ale jestem za to bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-02-16, 08:04   

rozuymim, że czas na bieżącą odpowiedź mamy do czwartku 22.02.2007 do godz. 20.00 :?:
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-02-16, 09:27   

Tak, ale potem już żadnego przedłużania. OK?
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-02-16, 15:01   

hajstra napisał/a:
Moja propozycja jest taka. Czas na dyskusję i odpowiedź jest zawsze od poniedziałku do czwartku do 20.00.

Zatem czytam wyp. w pon po poludniu, jesli jest, albo we wtorek po poludniu i mam czas od zcwartku popoludnia sie wypowiedziec. Ok, przyjmijmy ten wariant, ale nie obiecuje ze zawsze sie zdaze wypowiedziec. Gdzie nam sie spieszy?Dlaczego nie moze byc wiecej czasu. Jesli jestem wyjatkiem w tej dziedzinie, to sie dostosuje.
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-03-12, 16:37   

Pierwszy temat gry chyli się ku końcowi, w związku z tym mam dwa krótkie pytanka.

Czy o to chodziło?

Czy oczekujecie ode mnie czegoś innego niż Wam zaproponowałem? (myślę o sposobie prowadzenia gry, a nie opóźnieniach, które zafundowałem na samym początku).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo