Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi do zasad gry
Autor Wiadomość
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-06-19, 08:44   

Wiem, że w kwietniu i maju trochę zawalałem z terminami swoich wpisów, ale teraz mamy podobna sytuację ze strony wszystkich grup. Czy to oznacza, że pomysł prowadzenia gry się wypalił? Może temat jest kiepski lub ja się nie spisuję. Określmy jaka jest wola dyskutowania w poszczególnych grupach i wypowiedzmy się czy kontynuujemy zabawę czy kończymy, a może robimy jedynie wakacyjną przerwę?
Z mojej strony istnieje pełna gotowość prowadzenia (z zachowaniem terminów) gry bez jej przerywania. Czekam na Wasze deklaracje.
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-06-19, 17:44   

moim zdaniem to kwestia wypalenia sie tematu, a jesli chodzi o grupe przyrodnikow miedzy kilkoma osobami trwa zazarta dyskusja.. natomiast czesc osob spasowala z uwagi na przeciganie sie tematu
 
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2007-06-20, 07:47   

litoria napisał/a:
moim zdaniem to kwestia wypalenia sie tematu, a jesli chodzi o grupe przyrodnikow miedzy kilkoma osobami trwa zazarta dyskusja..

a moim zdaniem "zaangażowanie" w tę grę to odzwierciedlenie stanu rzeczy. Jakie de facto jest podejście "przyrodników" do sprawa rzeczywiście ważnych. Większosć podchodzi niestety do tematu na zasadzie nie znam się nie będę brał udziału - nie tym się zajmuję. W tym przypadku samookreślenie się "nie znam się" jest równoznaczne z niechce się nauczyć i mam to gdzieś. Czy to skutkuje? ano tym z czym mamy doczynienia w wpisach - nagle gdzieś coś kopią, ścinają i jest lament płacz zgrzytanie zębów i oburzenie ze jak to? że dlaczego? że jak to możliwe aby było to zgodne z prawem?
Reasumując - gra sprowadziłą się do dyskusji kilku osób które i tak "drą koty" i wymieniają się poglądami - reszta ma to głęboko gdzieś i nawet nie próbuje zabierać głosu - bo i po co.
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-06-21, 16:17   

pragnę zwrócić uwagę, że ostatnio zmieniały się terminy udzielania odpowiedzi... a przy ostatnim tekście drogi Hajstro nie zaznaczyłeś do kiedy mamy ustalić ostateczną wersję gasnącego już tematu...

p.s. Miły Grzegorzu, nie tak dawno szef Waszej grupy pisał że nie ma z kim skonsultowac wypowiedzi bo wszyscy Go opuściliście..i jego post jest samodzielny.. obawiam się że nasza grupa jest bardziej zaanagazowana niz Wasza
 
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2007-06-22, 09:30   

nie opóścili tylko zajęli stanowisko wcześniej i nie mieli nic nowego do dodania - więc post był samodzielny oparty o nasze wcześniejsze stanowsko które nie uległo zmianie ani ewolucji :green:
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-06-22, 11:04   

taak..kikakrotne stawianie tego samego pytania przez moderatora powoduje stagnacje w grupach...
 
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-07-03, 14:28   

Cytat:

Hajstra napisał:
Drodzy leśnicy, nie pytałem Was co wyczytaliście między wierszami, lecz o to czy w tej dyskusji widzicie problemy PK tak jak przyrodnicy (a tak twierdzą przyrodnicy)


nic takiego nie stwierdziliśmy :???:
:mad:
 
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-07-05, 07:32   

W imeniu leśników formalnie proszę o zarządzenie przerwy wakacyjnej do początku września, oczywiscie po zakończeniu aktualnej tury odpowiedzi.
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-07-05, 16:12   

to dobra myśl
 
 
     
kania ruda 


Posty: 329
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-07-06, 13:47   

ok
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-07-08, 16:03   

W takim razie ogłaszam przerwę wakacyjną do 31 sierpnia 2007 roku (włącznie). Przed tym terminem zamieszczę kolejną wypowiedź z pytaniami.
Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
 
     
hajstra 

Posty: 86
Skąd: z bagien
Wysłany: 2007-07-26, 08:27   

Niniejszym informuję, że litoria ponownie jest kierownikiem grupy przyrodników.
 
     
kania ruda 


Posty: 329
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-30, 15:02   

Czyzby nasza gra strategiczna umarła śmiercią naturalną?
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-10-31, 08:20   

Cóż, chyba niestety tak. Moderator gdzieś "zaginął", a szczerze mówiąć ja również nie mam w tej chwili czasu na dłuższe sesje na forum
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
litoria 


Posty: 539
Skąd: z Pomorza
Wysłany: 2007-11-03, 01:49   

Jeśli są chętni do kontynuowania gry to nie widzę powodu by z niej rezygnować. Jeśli nie można porozumieć sie z Hajstrą można przystąpić do wyłonienia nowego moderatora, udoskonalić system gry etc.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo