Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marfu
2007-02-23, 11:43
Inwigilacja Ekologów !!!
Autor Wiadomość
dissidens 
wodnik

Posty: 128
Skąd: Dolina Karpia
Wysłany: 2007-05-25, 16:59   

Batman napisał/a:
propagujac te zachowania sam sie wpedzasz w stan, ktory zakrawa na chorobe psychiczna

Dawniej zamykano często i robiono wariatów z opozycjonistów którzy nie chcieli się "uwikłać" we współpracę ze służbami komunistycznymi, a zabicie ich było jak ks Popiełuszkę przesadą, było "niepotrzebne", zatem tania prosta neutralizacja na "wariata". To był system w całym bloku wchodnim, tysiące ludzi tak zgnojono. Na szczęście teraz można i trzeba stawiać pytania CO ROBIĄ rosyjskie służby w Polsce, ano są tam gdzie Rosja ma swoje wielkie i małe interesy.

Powstaje rurociąg na Bałtyku, czemu go nie zwalczacie siłami całej UE?

Powstanie linia kolejowa z Moskwy i Dalekiego Wschodu omijająca Polskę, będzie przez kraje naszych południowych sąsiadów, mimo że do Sławkowa istnieje już SZEROKI TOR, to jest kolejne działanie antypolskie Rosji i jej sprzymierzeńców z UE. Chodzi o IZOLOWANIE Polski, o marginalizację nas w UE, rozdzielanie od USA, od Niemiec.

Rospuda jest miejscem STRATEGICZNYM (ale nie przyrodniczo, a komunikacyjnie teraz) dla tej części EUROPY, dla POLSKI i sądzę że opóźnianie budowy tej drogi już TYLE LAT jest m.in dziełem rosyjskich służb specjalnych rękami także części środowisk ekologiczno-przyrodniczych, na plecach niezliczonych dobrych ludzi działających w dobrej wierze z wrażliwości przyrodniczej, nie rozumiecie chyba JAK WAŻNA jest ta droga, jak bardzo zależy Rosji żeby Kraje Bałtyckie nie miały jej wcale, albo za wiele wiele lat, żeby nie miały superszybkich linii kolejowych towarowych, pasażerskich. Wiem że to szokuje, ale uwierzcie że nieświadomie bierzecie udział w rosyjskich działaniach antypolskich. Ktoś musiał Was obudzić, bo półsłówka premiera jakoś nie zostały zrozumiane w środowisku zielonych, w opinii publicznej.

Dlaczego też wszystkie organizacje biorące w tym udział zostaną standardowo sprawdzone, sprawdzane, monitorowane JAWNIE, biały wywiad - pozdrawiam funkcjonariuszy to czytających, mnie już nie sprawdzajcie po raz kolejny, ponoć byłem sprawdzany jako podejrzany o członkostwo w skrajnie prawicowych ugrupowaniach, (do niczego nie należę, należałem do LOP i cyklistów, PTTK) myślę że to jakiś kawał, ktoś z lewicy napisał służbom bajki o mnie żeby mi dokopać, a ja korespondowałem nawet z prof Zybertowiczem, więc mogą mi skoczyć donosami do ABW, policji, nie zrobią ze mnie pedofila czy kogoś tam. Nie ukrywam tożsamości.

Jeśli będą podejrzenia do poszczególnych ludzi bedziecie mieli zakładane podsłuchy, będziecie śledzeni, korespondencja czytana, zatrzymania w innych sprawach, praca operacyjna itd Takie uprawnienia ma ABW, kontrwywiad wojskowy, policja to pionki w tym, zbierają o Was tylko jawne informacje, wstępna baza danych, wystraszenie szpiegów, próba skłonienia ich do błędów, dekonspiracji.

Naprawdę marny będzie los wykrytych rosyjskich agentów, polskich współpracowników z Polski. Nie możecie zostać aresztowani, bo Rosja nie pozwoli skrzywdzić swoich, gotowi wojnę wypowiedzieć, nie możecie być deportowani z Polski bo Rosja zrobi cyrk z naszą opozycją która działa niczym Targowica niekiedy w swoich zapędzie niszczenia koalicji rządowej, rządu, struktur państwa polskiego, po prostu zdarzy się w skrajnym przypadku komuś nieszczęśliwy wypadek sam z siebie... przykro mi (właściwie niezbyt, prawdziwym zdrajcom należy się taki los, zakładajac że nie trafi to się niewinnym), tak działają tajne służby w każdym kraju na świecie, a Rosjanie mają z 300 tys ludzi w służbach NADAL, liczba ta rośnie. Jak widać posługują się nawet polskim polonem... Wyrwać chwasty trzeba tak czy siak, liczy się strategiczny interes POLSKI. Przy czym NIC nie grozi normalnym pasjonatom przyrody, którzy jej bronią z czystego serca, ale jeżeli są już pieniądze... jeżeli są dziwne kontakty...

Na pohybel rosyjskim szpionom w Polsce!

Ekolodzy i przyrodnicy nie bójcie się protestować, za niewinność, przekonania o tym że chronicie najcenniejsze miejsce na świecie nikt nie ucierpi, wierzycie że macie rację, macie do tego prawo, Bóg wie kto ma rację. Proszę zrozumcie jednak znaczenie tej drogi, linii kolejowych, one MUSZĄ powstać w interesie Polski jak najszybciej, zatem obecnym wariantem bez opóźniania, . W tym przypadku interes narodowy, państwowy jest ponad przyrodą. Co innego Puszcza Białowieska, spróbujmy chronić cały ten kompleks lasów, niech całość stanie się puszczą dziką.

Inwigilacja Ekologów będzie od tej pory standardem w tak ważnych inwestycjach w Polsce tam gdzie Rosja czy Niemcy mogą mieć brudny interes w przeszkadzaniu, bo dość tych cudów, które są bankowo sterowane, wzmacniane z zewnątrz. Tego nie powie rzecznik prasowy służb, ani policji, ani koordynator, ja Wam to mówię. :roll: :shock: :cool:
 
 
     
zoomaniak 

Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-26, 18:33   

dissidens

Tak czytam sobie te Twoje teksty i zastanawiam się czemu mają one wogóle służyć?. To, że Rosja ma swoją strefę wpływu w Polsce to ameryki wcale nie odkryłeś. Rosja ma wpływy na całym świecie, nawet w państwie z którym kilkadziesiąt lat prowadziła zimną wojnę - w USA i niestety nikt jeszcze na to nic nie poradził. Nawet groźba globalnej wojny atomowej nie wybiła rosjanom ograniczenia swoich wpływów. Co więcej, próba zmniejszania determinowała coraz większe zagrożenie globalne.

Nic w tym dziwnego, że Rosja działa w taki sposób, próbując izolować mniejsze państwa, umniejszać ich znaczenie. Mają po prostu bardzo mocne "argumenty". Polska jest zaledwie trzykrotnie większa od samej tylko stolicy rosji - Moskwy (w znaczeniu demograficznym). Dla zobrazowania. W Polsce żyje około 40 mln ludzi a w Moskwie 15 mln. W takim układzie nie łuć się nadzieją, że Polsce nie będzie rosyjskiej strefy wpływów i nie będzie działań antypolskich. I tak z perspektywy wydarzeń należy się cieszyć tym co mamy (demokrację) bo mogliśmy mieć gorzej niż w Armenii, Afganistanie czy Czeczenii (prawdziwa gehenna). Wszystkie te Państwa należały do związku radzieckiego a tylko niewielka ich część korzysta z demokracji i pokoju.

Na początku mojego postu zadałem sobie pytanie. Czemu mają służyć twoje teksty? I powiem Ci jedno. To co Ty nazywasz antypolską polityką (też ekologią) ja nazywam dbaniem o Polskie interesy, natomiast Twoje teksty odbieram jako typowo antypolskie - podjudzanie i straszenie. A dlaczego? A dlatego, że troche znam historię komunizmu i wiem, że tego typu straszenie obcymi wywiadami miało na celu rozmazaniu prawdziwych problemów gospodarczych bo więcej się gadało o ilości i "nieskuteczności" agentury wrogiego wywiadu, niż o tym co można było zrobić dla siebie, dla kraju.

Zanim kolejny raz zaczniesz cokolwiek pisać zastanów się co ta treść może wnieść nowego bo piszesz same rzeczy, które już dwudziestolatkowie (kolokwialnie mówiąc) wysikali. Inaczej mówiąc. Zamiast wziąźć się do roboty, pisania tekstów motywujących społeczeństwo do pracy, do zmiany swojej sytuacji politycznej, do zmiany swojej sytuacji gospodarczej i finansowej, drepczesz w miejscu. Nic nie da ani rozdrapywanie ran, ani snucie teorii spiskowych, ani klepanie tego co jest wiadome (wpływy rosji, działania antypolskie, korupcja, etc) bo to w żaden sposób nie zmienia naszej sytuacji a tylko tracimy motywacje w młodym demokratycznym społeczeństwie, tracąc tym samym jakiekolwiek szanse na jej zmianę.

Twoje teksty są po prostu bezproduktywne...

A wracając do obwodnicy Augustowa w wariancie przez Rospudę. Czy na prawdę uważasz, że cel uświęca środki - po trupach do celu?. Rospuda jest naszym skarbem narodowym i trzeba o nią dbać na równi z mieszkańcami Augustowa. Tu nie ma mowy o tym kto ważniejszy, czy człowiek czy przyroda bo oba są tak samo ważne (człowiek jest jednym z elementów przyrody), dlatego trzeba szukać takich rozwiązań aby wilk był syty i owca cała - szukać rozwiązań najlepszych a nie najszybszych i najtańszych.
_________________
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Klub Ciconia
 
 
     
Jurek7 

Posty: 324
Wysłany: 2007-05-27, 19:53   

To ja może ujawnię paru szpionów psujących co się da. ;) ;)

Jarosław Kaczyński i Marcinkiewicz. - opóźniali budowę komunikacji w Warszawie - ani mostu, ani obwodnicy.
Hanna Gronkiewicz-Waltz - tak samo.

Rząd Millera i Belki - przez 4 lata zrobiono zaledwie 30 km autostrad. Czyste działanie antypolskie!

Wymieniać dalej?
 
     
zdzich8 


Posty: 58
Wysłany: 2007-10-06, 19:34   

litoria napisał/a:
Dziwny pomysl..dziwny - co to totalitaryzam czy demokracja panuje w RP?

Oczywiscie- totalitaryzm! Pewnie pan Szyszko kazał.. W tym kraju ekolodzy będą zwalczani dla nowych autostrad, które zadowolą wyborców. Mam nadzieję, ze 21 października to się skończy!
_________________
http://www.przyrodapolski.bloog.pl

Jeden z najlepszych blogów przyrodniczych w Polsce!
POZDRO dla arturro :)
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-10-06, 20:33   

zdzich8 napisał/a:
Mam nadzieję, ze 21 października to się skończy!

A niby dlaczego?? Przeciez jaka opcja by nie byla u sterow (z tych, ktorych mamy obecnie wybierac) to i tak nic sie w tej sprawie nie zmieni. Co robi PiS wiemy, co PO tez (slynne spotkanie wiosenne Tuska z Augustowianami), SLD (obecnie LID i partia Millera) niby dlaczego mieliby cos zmienic skoro to m.in. za ich rzadow dosszlo do tego problemu. PSL wiadomo ze nie pojdzie za haslem tiry na tory, bo niby ktoredy ten pociag puszcza??
Musi sie zmienic najpierw myslenie (ze slynnego dajacego sie okreslic apres nous le deluge) na pelna swiadomosc do jakiej juz dorosli w Europie a my mamy jakos problem.
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
zdzich8 


Posty: 58
Wysłany: 2007-10-06, 21:29   

Myślę, ze masz rację tylko, ze w Polsce (inaczej niz np. w Niemczech) świadomość ekologiczna jest w ZANIKU! Nigdy jej nie byłó choć śmiem sądzić, ze za komuny było więcej ekologicznych opakowań np. szklanych butelek...
_________________
http://www.przyrodapolski.bloog.pl

Jeden z najlepszych blogów przyrodniczych w Polsce!
POZDRO dla arturro :)
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-10-07, 08:57   

zdzich8 napisał/a:
Myślę, ze masz rację tylko, ze w Polsce (inaczej niz np. w Niemczech) świadomość ekologiczna jest w ZANIKU!

W Niemczech byli na tym poziomie co my jestesmy obecnie na przelomie lat 50' i 60' Z tym ze wtedy po prostu nie zdawano sobie sprawy, a nasz rzad uprawia poltyke na zasadzie ze lepiej nie wiedziec i ignorowac inne osiagniecia.

zdzich8 napisał/a:
Nigdy jej nie byłó choć śmiem sądzić, ze za komuny było więcej ekologicznych opakowań np. szklanych butelek...

...bo nie bylo plastikowych. Kto wtedy chodzil z reklamowka?
Wiec jaka to ekologia? Z przymusu a nie z wyboru...
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
zdzich8 


Posty: 58
Wysłany: 2007-10-07, 11:06   

No i z przymusu- i było dobrze jeśli o to chodzi... Gorzej, ze wtedy nagminnie wybijano zwierzynę niekoniecznie łowną. Niestety pojawiło się tez DDT. Chwała Bogu, ze ludzie zdali sobie sprawę choć z części zagrozeń.. Tylko czy to nie za mało :?:
_________________
http://www.przyrodapolski.bloog.pl

Jeden z najlepszych blogów przyrodniczych w Polsce!
POZDRO dla arturro :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo