Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gra-plebiscyt-ankieta: NAJ-Forumowicz
Autor Wiadomość
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
  Wysłany: 2007-03-13, 22:41   Gra-plebiscyt-ankieta: NAJ-Forumowicz

CZEŚĆ!
Surfując sobie po naszym Forum tam i tu naszła mnie myśl pewna, którą postanowiłem przekuć w qwizo-zabawę - grę, plebiscyt, ankietę, czy coś w ten deseń dotyczącą nas samych.
Chętnych poprosze o zagłosowanie na wybrane postacie z Forum Przyrodniczego "BOCIAN" w pięciu miłych kategoriach:

1. NAJDOCIEKLIWSZY Forumowicz:
/czyli ten, który najlepiej i najskuteczniej drąży tematy/
2. NAJZABAWNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, którego posty powodują naszą radość, śmiech i dobre samopoczucie/
3. NAJPOWAŻNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, którego wypowiedzi są najbardziej fachowe, merytoryczne i sensowne/
4. NAJSYMPATYCZNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, którego lubimy, bo jest fajny/
5. NAJORYGINALNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, który pisze o sprawach niebanalnych i w ciekawy sposób/

Gotowi?
Więc zapraszam do głosowania. Termin nadsyłania kandydatur - powiedzmy do 1.06.br.
Proszę o e-mailowanie do mnie na priv'a, by uniknąć publicznych sugestii i osobistych wycieczek. Jeśli zabawa się przyjmie obiecuję powołać Bardzo Ważną i Kompetentną Komisję, która skrzętnie podliczy Wasze głosy i na Dzień Dziecka ujawni wyniki.
Pieciu wybranym (=wygranym) obiecuję pamiątkowe, wartościowe, bliżej teraz nie sprecyzowane nagrody :grin:
Pozdrawiam!
Wujek Adam
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-03-14, 08:19   

Dwa drobiazgi:
1) jeżeli głosy mozna wysyłać do 01.06 to trudno będzie tego samego dnia ogłosić wyniki;
2) chyba trzebaby napisać czy można głosować tylko na jedną osobę, czy podawać listę ustawioną w kolejności. Jeżeli druga opcja to trzeba ustalić punktację. :wink:
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2007-03-14, 18:56   2 doprecyzowania

Witam!
O rany, jakie poważne, przemyślane i mądre pytania :grin:
1. Oczywiście - trudno podliczać głosy i natychmiast to ogłaszać. Niech już zostanie termin nadsyłania zgłoszeń 1. 06. br, a wyniki będą zaprezentowane 2 tygodnie później.
2. Skoro jest to konkurs na NAJForumowicza, to raczej nie ma miejsca na 2-gą czy 3-cią lokatę. A więc głosujemy na jednego debeściaka (ścislej: na jednego w każdej z 5-ciu kategorii) i tylko jeden zostanie tym NAJ!... Tak więc nadsyłamy propozycję 5-tki faworytów do zdobycia 5-ciu tytułów.
Pozdrawiam i czekam na prv'ie.
Wujek Adam
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Wadera 
życie jest piękne


Posty: 507
Wysłany: 2007-03-14, 21:06   

Wujek Adam napisał/a:
Pozdrawiam i czekam na prv'ie.

a dlaczego na priv'ie? Ciekawiej będzie normalnie, na forum.
_________________

 
 
     
zoomaniak 

Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-03-14, 21:17   

Jeśli wygram ten plebiscyt a na pewno nie wygram bo musiałbym być nominowany a nie będę :mrgreen: chciałbym by nagroda rzeczowa zasiliła jakiś dom dziecka :)
_________________
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Klub Ciconia
 
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2007-03-14, 22:12   Strasznie Poważny Sądaż

cZEŚĆ!
Dlaczego na privie? No bo chciałem uniknąć... nie sugerować i by inni nie sugerowali... i anonimowość, a więc może większa otwartość... i taka nutka niepewności czy tajemnicy... zresztą, czy ja wiem? No dobra, zróbmy tak: kto chce, niech pisze do mnie na priva, a kto chce inaczej niech tu pisze. To zabawa ma być przecież, a nie Strasznie Poważny Sondaż decydujący o być albo nie być.
*
Chyba nikt nie powinien z góry nikogo wykluczać, a zwłaszcza siebie. Autonominacje będą również brane pod uwagę, bo to w końcu także głos.
A o nagrodzie związanej z domem dziecka warto pomyśleć, ale może w nieco innym sensie - nie przewidywałem bowiem nagród pieniężnych.
Widzę, że sprawa się rozkręca i rozpędu nabiera :grin:
Pozdravki!
Wujek Adam
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Alcedo 
PonadPodziałami


Posty: 293
Skąd: Krosno/Kraków
Wysłany: 2007-03-15, 15:50   

bardzo w porzo pomysł, szacun dla Wujka Adama :)
_________________
Crosno - parva Cracovia
Krosno - mały Kraków
:cool:



GH SP & NGR MKTP"B" :cool:


 
     
Marinho Chagas 

Posty: 150
Wysłany: 2007-03-16, 13:03   

Prosze o zapisanie po jednym głosie w każdej z 5 kategorii - stawiam na Wujka Adama, starego ale jarego rokendrolowca :grin:
 
     
dissidens 
wodnik

Posty: 128
Skąd: Dolina Karpia
Wysłany: 2007-04-22, 20:06   

Cytat:
2. NAJZABAWNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, którego posty powodują naszą radość, śmiech i dobre samopoczucie/


Chyba tu pasuję, albo tu.
Cytat:

5. NAJORYGINALNIEJSZY Forumowicz:
/czyli ten, który pisze o sprawach niebanalnych i w ciekawy sposób/


Czy wiecie że tylko jakieś 100 osób pisze coś ponad 30-40 postów w górę? Nie wnikam jakie sa to wypowiedzi, bo różny jest charakter wątków, obserwacyjne nie są od debat jakie lubię... Ciekawe informacje o aktywności dają statystyki dostępne dla wszystkich, a pewnie jeszcze ciekawsze te administracyjne :lol: :cool: Ludzie którzy piszą kilkaset i więcej porządnych wypowiedzi bez JAZD personalnych naprawdę są wspaniali, dałbym grupowe wyróżnienia za aktywność, przyjazność, rzetelność odpowiedzie, cierpliwość. Słowem nie punktować za samą ilość postów (zwłaszcza adminów, moderatorów) ale za kilka wskaźników łącznie.
_________________
www.dk.eco.pl
 
 
     
Jurek7 

Posty: 324
Wysłany: 2007-04-24, 15:11   

I :green: konkurs na najladniejsza Forumowiczke!
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2007-04-24, 19:08   Rąbek

...i na najprzystojniejszego Forumowicza!
Powolutku. Skończmy jeden konkurs i dopiero potem zabierzmy się za następne.
*
Uchylę leciutko rąbka: jak dotychczas nikt zdecydowanie nie wysunął się na prowadzenie w żadnej z 5-ciu kategorii, tak więc wszystko się jeszcze stać może :lol:
Pozdrawiam czekając na Wasze głosy jeszcze przez miesiąc z małym okładem.
Wujek Adam
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Jarek P 

Posty: 1580
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-04-25, 08:23   

dissidens napisał/a:
Czy wiecie że tylko jakieś 100 osób pisze coś ponad 30-40 postów w górę?


Zasada Pareto - 20% produktów generuje 80% obrotów - pierwotnie odnosiło sie to do handlu, ale sprawdza się praktycznie wszędzie. Oczywiscie proporcje nie zawsze są całkowicie zgodne z teorią.
_________________
Jarosław Paciorek
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-04-26, 03:15   

Ale po co to wszystko? Czyzby tylko dla zabawy?
Przeciez to moze (ale nie musi!) spowodowac ranking z ktorego jeden bedzie czul sie dobrze, a inny nie. Zwykle niesnaski wsrod ludzi (nierzadko mlodych ktorych tu nie brakuje, ja juz jestem poza, hehe) wytwarzaja sie wlasnie przez to ze ktos gdzies wygral itd. slowem zawisc, zawiedzenie, brak dowartosciowania.
To forum nie zostalo stworzone dla debesciakow ktorzy sa genialni, nie myla sie i sa w ogole super. Wiele osob (znajomych) zaglada tu po to by zadac pytanie na nurtujacy temat, badz poczytac o ciekawych obserwacjach i nie podchodza do tematu by zaistniec, wypromowac swoja osobe.
Moim zdaniem to niepotrzebne i efekt moze byc inny od zamierzonego, a tego chyba nie chcemy?
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2007-04-26, 15:09   

LITOŚCI!
To w zamierzeniu jest quizo-zabawa!
Przymusu nie ma - jek ktoś się nie chcę bawić to nie musi :cry:
I nie przesadzajmy z tym dowartościowaniem: czy naprawdę ktoś będzie płakał, że nie został najzabawniejszym, czy najsympatyczniejszym Forumowiczem? A w kim zrodzi się zawiść, że nie jemu przypadł laur najbardziej dociekliwego?
Apeluje o trochę luzu w miejce wietrzenia problemów, urazów, kłótni i niesnasek, a autora poprzedniego postu nominuję w kategorii Najpoważniejszego Forumowicza :grin:
Pozdrawiam z uśmiechem!
Wujek Adam
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2007-04-26, 15:27   

Wujek Adam napisał/a:
LITOŚCI!
To w zamierzeniu jest quizo-zabawa!

No to mnie troszke uspokoiles
Wujek Adam napisał/a:
Przymusu nie ma - jek ktoś się nie chcę bawić to nie musi
I nie przesadzajmy z tym dowartościowaniem: czy naprawdę ktoś będzie płakał, że nie został najzabawniejszym, czy najsympatyczniejszym Forumowiczem? A w kim zrodzi się zawiść, że nie jemu przypadł laur najbardziej dociekliwego?

Niestey zycie pokazuje co innego, inaczej byloby jedno forum, jedna lista mailowa... ech, u nas (Polska) to chyba nie jest mozliwe :roll: :???:
Wujek Adam napisał/a:
Apeluje o trochę luzu w miejce wietrzenia problemów, urazów, kłótni i niesnasek,

Tak, jest to wazne zeby traktowac to na luzie!
Wujek Adam napisał/a:
a autora poprzedniego postu nominuję w kategorii Najpoważniejszego Forumowicza

No, nie rob se jaj, ja powazny, chyba jak spie :twisted:

Chodzilo mi tylko o zwrocenie uwagi na to ze tak fajny pomysl moze sie przerodzic w cos zupelnie niezamierzonego bo ktos inaczej do tego podejdzie. Oby nie.
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo