Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sylwester 2007
Autor Wiadomość
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-20, 18:47   sylwester 2007

razem z Wojtkiem, gospodarzem z bieszczadzkiej Balnicy organizuję w tym roku przyrodniczego Sylwestra na Balnicy. Więcej info o lokalizacji na www.bieszczady.pl/balnica
Z ciekawostek: w okolicy komplet dużych drapieżników, sóweczki, włochatki , urale, puchacz. Do tego cała pozostała bieszczadzka menażeria. Północ jak zwykle przy wieeeelkim ognisku. Cena za nocleg +/- 30zł. Wszystkie info u mnie, tel. 602 269 430.
mail: krzymar@hot.pl Zapraszam wszystkich forumowiczów ( ale jest tylko 26 miejsc :-) ) .
marcin Krzyżański
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 10:22   

jak napada dosc duza ilosc sniego jaka bedzie mozliwosc dotarcia do Balnicy
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2007-09-18, 16:39   

CARABUS12 napisał/a:
jak napada dosc duza ilosc sniego jaka bedzie mozliwosc dotarcia do Balnicy

Jeszcze niewiem, ale z forum wybiera sie niezła wataha, do zobaczenia w Balnicy :green:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Pełek 
Jakub Pełka


Posty: 421
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-19, 07:19   

No to ja jestem bankowo. Moja znajoma Marysia tyż, a Kalinka wiem że też się deklarowała jako bardzo chętna i całkiem na tak więc 3 osoby są.
Wspominał też For o tym że chce jechać, więc pewnie tu zajrzy i się dopisze ;)
_________________
"Those were the days of good hunting and good sleeping" R.Kipling
Zdjęcia lotnicze małych obszarów - www.gisproject.pl
 
 
     
forestman 
Zgórmysyn


Posty: 781
Skąd: UralLand
Wysłany: 2007-09-19, 07:30   

no i green power, ja i moja zona tyz chcemy :]
_________________

 
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2007-09-19, 08:42   

forestman napisał/a:
no i green power, ja i moja zona tyz chcemy :]
O to aż 4 osoby, a ta No to dziewczyna GPiego? :wink:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2007-09-19, 18:48   

Basior napisał/a:
a ta No to dziewczyna GPiego?
no :razz:
Cytat:
Moja znajoma Marysia tyż
:shock: :roll: :green: :cool: :wink:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-21, 00:37   

Już jestem przy tablicy!
•mamy rezerwację 27. XII. – 2. I. Jak ktoś będzie chciał zostać dłużej, to nie ma sprawy. Ja na przykład będę chciał. Generalnie – im wcześniej przyjeżdżamy i dłużej zostajemy tym lepiej :-) . Okres koło Sylwestra to dla Wojtka najlepsza okazja, by coś w zimie zarobić, więc jak bierzemy całą chałupę na wyłączność, to trzeba zrobić frekwencję :-) .
•Koszt: 30zł/osoba/doba – łóżko z pościelą. Z własnym śpiworkiem parę zeta taniej.
•Żarcie robimy we własnym zakresie
•Jak się zdeklarujemy, że chcemy żeby piciu czekało na nas na górze, to będzie czekało.
•Co do dojazdu: do Maniowa albo Solinki dojedzie się zawsze. Potem w razie czego poratuje nas Wojtek łazem lub końmi. Ja jadę busem z Krakowa i mam jeszcze parę miejsc wolnych. Ale na koordynowanie dojazdów, to chyba jeszcze za wcześnie.
•Dla niewtajemniczonych: ostatni kilometr po torach kolejki trzeba tak czy siak przejść pieszo po torach kolejki, bo innej drogi i tak nie ma. Ale dla Forumowiczów to chyba żaden problem?
•Jest 25 miejsc. Z tego co widzę, to jak się pozbiera ludzi z obu Forum, to niedługo lista będzie się domykać :-) . Opublikuję ją w przyszłym tygodniu jak wrócę ze zdjęć.
•Sylwester jak zwykle zapewne przy ognisku. Pozostałą część programu możemy sobie powoli dopracowywać :-) .
•Jak będzie śnieg, to warto zabrać rakiety na tropienia do lasu. Zabieram 6 par, 3 będą do pożyczenia, jakby kto chciał.
•A propos rakiety – fajerwerki zabronione !!!!!!!! Misie nie lubią!
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-08, 11:59   

Komunikat sylwestrowy:
Zgłosznia proszę kierować bezpośrednio do mnie,a nie do Wojtka na Balnicę. Właśnie usiłujemy spisać listę uczestników i robi się małe zamieszanie.
Marcin Krzyżański
tel. 0 602 269 430
krzymar@hot.pl
 
     
marcinmwt 
Pan Jarząbek


Posty: 232
Skąd: Myślenice - Kraków
Wysłany: 2007-10-10, 17:35   

Witam! Kiedy chcesz zamknąć listę? (gdy będzie pełna? czy masz wyznaczony czas na zapisy?) Pozdrawiam! Marcin M.
_________________
leśnik + zootechnik = przyrodnik

Beskid Makowski ( średni ) lub Beskid średni (makowski)
 
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-11, 15:43   

jak zapisy pójda w tym tempie, to myśle, ze do końca października bedzie komplet. W weekend wywiesze liste.
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-14, 14:16   

Poniżej lista osób, które zgłosiły akces na sylwestra na Balnicy. Dane zbieram z Forum Przyroda, Forum TP Bocian i maili, które schodzą na priv.
1. Paweł Wieczorek (For) +1
2. Tomek Figarski (Greek Power)
3. Konrad Kata +1
4. Pełek + Marysia
5. Sebastian Guentzel +3
6. Monika Stefaniak + Adam Tarłowski + 2
7. Ania Dobrowolska + Jan Bober
8. Michał Stefaniak
9. Lidia Siwiec
10. Anna Siwiec
11. Andrzej Cabaj
12. no i ja + 1.


Po zliczeniu daje to 23 sztuki, w związku z tym osoby, które jeszcze się wahają, lub nie zgłosiły się jednoznacznie, proszę o przyspieszenie procesów myślowych. Da się dociągnąć góra do 30, bo potem już chałupa trzeszczy i kible się zatykają.
Tym estetycznym akcentem kończę. Jeśli kogoś pominąłem niech wrzeszczy na krzymar@hot.pl !

P.S. Z powodów, o których pisałem wcześniej wyczartetowałem termin 27 XII - 2 I. Jak ktoś będzie chciał zostać dłużej, to nie sprawy.
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 01:47   

Aktualizacja listy sylwestrowej:

Poniżej lista osób, które zgłosiły akces na sylwestra na Balnicy. Dane zbieram z Forum Przyroda, Forum TP Bocian i maili, które schodzą na priv.
1. Paweł Wieczorek (For) +1
2. Tomek Figarski (Green Power)
3. Konrad Kata +1
4. Pełek + Marysia
5. Sebastian Guentzel +3
6. Monika Stefaniak + Adam Tarłowski + 2
7. Ania Dobrowolska + Jan Bober
8. Michał Stefaniak
9. Lidia Siwiec
10. Anna Siwiec
11. Andrzej Cabaj
12. no i ja + 1.
13. Kalina
14. Maciek
15. Amikosik + 1
16. Pehh

To daje 28 osób. Można jeszcze dopisać max dwie.
Atrakcje dodatkowe: zamówiłem u Adama Tarłowskiego trochę (ile da radę przywieźć) budek dla ptaków. W tym dla urala. To se powieszamy.
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-24, 14:07   

Kiolejny komunikat sylwestrowy:
Jest propozycja, żeby w związku z układem w schengen noworoczny spacer odbyć na Słowację, do wioski Osadne. Jakieś siedem kilomerów. Jest tam m. in. uroczy bar opasany piękną lamperią, z kwiecistą ceratką na stoliczkach i lepami na muchy u sufitu. Ze ścian uważnie i zgodnie przyglądają się gościom Ludvik Svoboda, Gustav Husak i Vaclav Havel. Serwuje się kawę, czaj, słone paluszki, beherovke, absynt i inne... (no i lentillky oczywiście! byłbym zapomniał!)

Jak będzie pogoda to można by zrobić całodniowy wypad na Hyrlatą, zakończony pierogami w schronisku w Roztokach Górnych. Potem powrót drogą przez Solinkę, ale nie wiadomo, czy śniegi pozwolą, bo już teraz na Balnicy zima, jakiej czasem w styczniu nie bywało.

Dorotka, balnicka Gospodyni zaproponowała, że skoro sylwester taki fanatycznie przyrodniczy, to może poprzebieralibyśmy się za ulubione zwierzątka lub roślinki? :-) :-) :- ) Co wy na to?
 
     
Krzyżak Marcin 

Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-26, 20:53   

No to mogę już przedstawić listę domkniętą:
1. 1 + Paweł Wieczorek (For)
2. Tomek Figarski (Green Power)
3. 1 + Konrad Kata
4. Marysia (ParusAter)
5. Pełek
6. Sebastian Guentzel +3
7. Monika Stefaniak + Adam Tarłowski + 2
8. Ania Dobrowolska + Jan Bober
9. Michał Stefaniak
10. Lidia Siwiec
11. Anna Siwiec
12. Andrzej Cabaj
13. 1 + no i ja
14. Kalina
15. Kessy
16. Ania + Artur ( 1 + Amikosik)
17. Pehh
18. Albedo + 2
19. Athene


Koniec i bomba, kto się nie wpisał ten trąba.
Dla „nowych”: info o miejscu i warunkach jest na początku tematu.
Gdyby- nie daj Bóg – ktoś zrezygnował, to bardzo proszę o szybką informację. Rozmawiałem wczoraj z gospodynią z Balnicy, mówi, że mieli całe mnóstwo zgłoszeń. Ze względu na naszą rezerwację odmawiali ludziom od Szczecina po Przemyśl.
W tej sytuacji nie możemy nawalić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo