Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sekcja herpetologiczna
Autor Wiadomość
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-09-24, 16:44   

No dobra teraz zaczyna się licytacja która organizacja lepsza :???: Weź też pod uwagę zdanie innych, bo jak widzę wszystko robisz po swojemu. Ja uważam, że Bocian jest dobry, wiadomo jakieś przekręty są w każdej organizacji. Ale zobacz tu możesz sobie powołać własną sekcje tematyczną i działać spokojnie w jej ramach, jak znajdziesz sponsora, który da Ci kasę to gdzie tu jakieś problemy z pioeniędzmi. Widzisz jak szybko się problem z folderkami rozwiązał? Marcin nam zasponsoruje plakaty i foldery, i jeszcze nagłośni w telewizji naszą działalność. To, że kilka osób jest nie w porządku, to nie znaczy, że wszyscy.
A co do współpracy z innymi organizacjami, no czy Bocian nie jest chętny? Przecież Marfu powiedział, że roześlą informator, że jak będą osoby to sie sekcja zrobi. Nie mam nic do innych organizacji, ale po co mieszać?
For jesteś w kole małopolskim i macie jakieś problemy z działaniem Towarzystwa? Działacie chyba prężnie, macie własne programy i je realizujecie? Wypowiedz się trochę na ten temat plis.
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
echis 
Łukasz Szewczyk


Posty: 21
Skąd: Sosnowiec/Krzykawa
Wysłany: 2007-09-24, 18:24   

juz ci napisalem pw, mi bociek z samej nazwy juz sie fajowo kojarzy :lol: tylko strzezonego pan bog strzeze wiec, chcialem poszperac itp, przekonuje mnie jedno ze skoro mieli takie pretensje do bocka to czemu nie udowodnili tego prawnie?hmm i to cos mowi, juz bez licytacji bez zsatanawiania tylko ostatnia rzecza ktora chce zdzialac to znalezc poparcie w znanych personach z tej tematyki i moze jakies wspoldzialanie z innymi towarzystwami na zasadzie wymiany informacji itp tid od taka umowa o wspolpracy :cool: , jesli wszystko dobrze sie potoczy i nic nie przeszkodzi to w pazdzierniku rejestruje sie w bocku jako czlonek a wtedy ruszamy z koksem na calego
_________________
Ofiologia - gatunki europejskie
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-09-24, 19:06   

echis napisał/a:
wtedy ruszamy z koksem na calego

Ruszymy dopiero jak się zbiorą zgłoszenia, bo wtedy będziemy mieć podstawę do powołania sekcji :wink: . Poza tym plany już są przecie
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
forestman 
Zgórmysyn


Posty: 781
Skąd: UralLand
Wysłany: 2007-09-26, 11:39   

Wężosław napisał/a:
For jesteś w kole małopolskim i macie jakieś problemy z działaniem Towarzystwa?

dzialamy jak i inne koła. nie mielismy zadnych problemów.
_________________

 
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-09-26, 16:17   

forestman napisał/a:
dzialamy jak i inne koła. nie mielismy zadnych problemów


No więc widzisz echis, nie ma co kombinować.
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
echis 
Łukasz Szewczyk


Posty: 21
Skąd: Sosnowiec/Krzykawa
Wysłany: 2007-09-26, 16:57   

ale to juz wyjasnilismy w pw wiec po co ciagniesz watek
_________________
Ofiologia - gatunki europejskie
 
     
Wujek Kryzys 
Dobry Wujek

Posty: 1437
Skąd: Tarchomin
Wysłany: 2007-09-28, 19:47   

No i co z tą sekcją? Jakby było coś wiadomo bliżej to poproszę o wieści na priwa - chętnie coś pomogę.
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo... I nie tylko
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-09-28, 20:11   

Na razie czekamy na zgłoszenia, bo ten informator jeszcze chyba nie został rozesłany. Marfu mówił, że niebawem będzie, czyli pewnie jeszcze w tym roku. Jak będzie przynajmniej 10 osób to piszemy wniosek do Zarządu i Zarząd podejmuje decyzję o powołaniu Sekcji.

Pewne plany już są, ale na razie trza czekać aż się ludzi zbierze.
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2007-09-28, 20:23   

Wężosław napisał/a:
Marfu mówił, że niebawem będzie, czyli pewnie jeszcze w tym roku.

Pewnie będzie złożony i rozesyłany w przyszłym tygodniu - w ostatnich dniach musielismy grzebać się w papierzyskach!
_________________
TP Bocian
 
     
echis 
Łukasz Szewczyk


Posty: 21
Skąd: Sosnowiec/Krzykawa
Wysłany: 2007-09-28, 21:19   

czekamy na informator w takim razie ...wezoslaw ile osob jest? :wink:
_________________
Ofiologia - gatunki europejskie
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-09-28, 21:32   

bez zmian

Mirek napisał/a:
rozesyłany w przyszłym tygodniu

Świetnie :smile:
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
Amphibia 
Herpetolog-Amator

Posty: 7
Skąd: Knurów (Śląsk)
Wysłany: 2007-10-01, 16:40   

Przez długi czas nie miałem zbytnio możliwości zaglądać na forum, ale już wszystko doczytałem :smile: i widzę, że sprawa się dobrze rozkręciła.
Chyba wszyscy jak zauważyłem są głównie za ochroną węży, ale mam nadzieje, że ze względu na to iż sekcja jak odpoczątku planowano będzie Herpetologiczna (tak?), to będę mógł w jej ramach działać również w kierunku ochrony płazów (tak było ustalone od początku). Wężosław, przy zliczaniu osób o mnie nie zapomnij :grin:
_________________
Wortal batrachologiczny: www.amphibia.pl
 
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-10-01, 19:21   

Amphibia napisał/a:
Chyba wszyscy jak zauważyłem są głównie za ochroną węży, ale mam nadzieje, że ze względu na to iż sekcja jak odpoczątku planowano będzie Herpetologiczna (tak?), to będę mógł w jej ramach działać również w kierunku ochrony płazów (tak było ustalone od początku)

Oczywiście, specjaliści od płazów też potrzebni co nie. :wink:
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
Wężosław 

Posty: 62
Wysłany: 2007-10-18, 09:33   

Wczoraj dostałem informator :smile:

PS bardzo fajne są te folderki, które przyszły razem z nim :wink:
_________________
Proszę nie podawać na forum dokładnej lokalizacji stanowisk Gniewosza Plamistego i Węża Eskulapa, ze względu na ich ochronę !!!
 
 
     
Tomek_ 

Posty: 28
Skąd: Debica
Wysłany: 2007-12-12, 19:38   

troche podniose ;) zapiszcie mnie ;)
zgloszenie i kasa wyslana :) jako ze juz grudzien to wyslalem za rok 2008, chyba ze jakies problemy :P

czy ma ktos doswiadczenie w prowadzeniu akcji edukacyjnych ? znaczy sie szkoly i takie tam ;)
esksponaty - waz zbozowy ok 30 cm :green:
ptaszniki, skorpion
ale jak prowadzic i wogole? ;) sobie tak z Wezoslawem planowalismy :) ale jako ze nie mamy z tym doswiadczenia wogole chyba to trzeba sie zapytac ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo