Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos moze mi pomoc?
Autor Wiadomość
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
Wysłany: 2008-01-01, 22:01   czy ktos moze mi pomoc?

witam mam problem moje rybki sa chore jak mam je leczyc najpierw moj glonojad dostal jakies plamki na grzbiecie i ogonie pare dni poznie mi zdechl teraz zauwazylam te same biale plamki u moich duchow sa dziwnie ospale siedza caly czas przy grzalce albo spi prawie nic niejedza zauwazylam ze ocieraja sie o wszystko czytalam ze to moze byc jakas plesniawka czy jest jakis sposob leczenia domowym sposobem czy musze cos kupic boje sie ze mi zdechna rybki(duchy)jesli ktos cos wie to prosze o pomoc :cry:
_________________
marta1
 
     
variicornis 
Przyjaciel Żubra


Posty: 293
Skąd: Białowieża
Wysłany: 2008-01-01, 22:16   

A próbowałaś na jakimś forum sticte akwarystycznym?
_________________
www.milosierdzie-boze.com
http://www.ooze.com/pweeta/
....::: Chroń drzewa- jedz bobry :::....
 
 
     
Robert M. 


Posty: 304
Skąd: Opole / Branice
Wysłany: 2008-01-01, 22:33   

Musisz podniesc temp do jakis 28* i zastosowac srodki przeciw grzybom, to jest najprawdopodobniej jakis rodzaj "pleśniawki" w wiekszosci sklepow zoologiczych sa dostepne odpowiednie srodki chemiczne.
 
 
     
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
  Wysłany: 2008-01-01, 23:38   

Robert M. napisał/a:
Musisz podniesc temp do jakis 28* i zastosowac srodki przeciw grzybom, to jest najprawdopodobniej jakis rodzaj "pleśniawki" w wiekszosci sklepow zoologiczych sa dostepne odpowiednie srodki chemiczne.
przegladajac internet i zdjecia podejrzewam ze moje ryby maja ospe jak to sie leczy czy jest jakis domowy sposob slyszalam ze trzeba podniesc temperature do 30 stopni i rozposcic lyzke soli w szklance z letnia woda i wlac do akwarium :cry:
_________________
marta1
 
     
Robert M. 


Posty: 304
Skąd: Opole / Branice
Wysłany: 2008-01-02, 06:48   

Ja jednak proponuje wstapic do sklepu, odpowiednie srodki kosztuja 3-5zł wiec nie jest to wielki wydatek.
 
 
     
marta1 
marta1

Posty: 7
Skąd: boleslawiec
  Wysłany: 2008-01-02, 08:20   

ja oczywiscie pojde po ten srodek tylko niechcialam zeby mi ryby zdechly do dnia dzisiejszego a zdechl mi jeden duch w nocy,wczoraj byly sklepy zamkniete a ja chcialam ratowac rybki,pozdrawiam
_________________
marta1
 
     
Kasia Gifek 

Posty: 4
Wysłany: 2008-01-09, 21:35   ?

A szukałaś w książkach?
_________________
Miło mi jestem Kasia Śmieszka, polecam super dawkę dobrego humoru kliknij na ten napis gify a na Twojej buźce pojawi się uśmiech od uszka do uszka.
Pozdrowiona, Kasia Śmieszka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo