Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poleski PN
Autor Wiadomość
Zdun 


Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-28, 01:47   Poleski PN

w maju wybieram sie na kilka dni w rejon poleskiego pn, moglby mi ktos polecic jakas kwatere agroturystyczna czy tez inne miejsce na nocleg?
i jakiejs ciekawe miejsca obserwacyjne (głownie ptasie) tez mile widziane :smile:
 
     
aix.sponsa 
Kochajmy ptaki!


Posty: 126
Skąd: Zza krzaka ;o)
Wysłany: 2008-01-28, 16:59   

Tak :green:
Całkiem przyjemna jest kwatera agroturystyczna w Łomnicy, przy samej granicy Parku (Łomnica 3), a jedno z lepszych miejsc do obserwowania ptaków to stawy koło Pieszowoli. Warto zwiedzić też resztę parku narodowego. Jest tak pięknie... tylko uważaj, chodzenie po bagnach to wciągające zajęcie :lol:
_________________


Dla przyjaciół po prostu aix :)
 
     
Zielona 

Posty: 56
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-05, 19:26   

Ej a może by tak zebrac sie większą grupką i pójść w karpaty ukraińskie albo gdziekolwiek... to niesamowite gdyby zebrało sie tylu pasjonatów i podzieliło sie wiedza na temat fauny i flory..n pewnie już ktos kiedyś wpadł na taki pomysł... ale pozwoliłam sobie to zaproponowac bo od niedawna udzielam sie na forum pozdarwiam
_________________
"...bo nikt nie powie- drzew zabijać nie wolno..."
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 00:53   

Zielona napisał/a:
Ej a może by tak zebrac sie większą grupką i pójść w karpaty ukraińskie albo gdziekolwiek... to niesamowite gdyby zebrało sie tylu pasjonatów i podzieliło sie wiedza na temat fauny i flory..n pewnie już ktos kiedyś wpadł na taki pomysł... ale pozwoliłam sobie to zaproponowac bo od niedawna udzielam sie na forum pozdarwiam
zrób osobny temat - ja się wybieram już od dłuższego czasu w Gorgany - w tamtym roku wypad przeszedł mi koło nosa (koniec terminu ważności paszportu), w tym już tak nie będzie :green:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Zielona 

Posty: 56
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-06, 18:33   

Gorgany... takie wyższe Bieszczady:) ukraińskie... dobrze że mi przypomniałeś...o paszporcie...:/
_________________
"...bo nikt nie powie- drzew zabijać nie wolno..."
 
     
Zielona 

Posty: 56
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-28, 22:03   

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Co z ta Ukrainą???Może w Maju.. jest ktoś chętny?? Jesli tak , to moze uda mi sie "stworzyć" jakas trase ciekawą. PRZYSIEGAM NIE WEZMĘ PSÓW :green:
_________________
"...bo nikt nie powie- drzew zabijać nie wolno..."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo