Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój w teren
Autor Wiadomość
P@tryk 

Posty: 266
Wysłany: 2009-09-11, 18:08   

TB napisał/a:
Beato- dlaczego ma Ci ujawniać MOJE dane personalne? Moze TY zacznij, ja sie prawdy nie boję, ale skoro czegoś wymagasz, to wymagaj również od siebie...

Nie cierpię takich cwaniaczków. :evil:
Stary,zastanów się parę razy zanim napiszesz (i to do starszej od ciebie osoby) jakiegoś posta,dobra?
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 18:17   

P@tryk napisał/a:

Nie cierpię takich cwaniaczków. :evil:


Ja tez :wink:
 
 
     
Beata 
Gorzów n/Wartą


Posty: 1799
Skąd: Gorzów n/Wartą
Wysłany: 2009-09-11, 18:23   

TB, zadając Ci tutaj takie pytanie sugerowałam, że Twoje wpisy w tym wątku są bardzo, ale to bardzo naiwne, co z kolei sugerowałoby mocno młody wiek, bo nie podejrzewam bardzo zaawansowanego innego stanu świadomości...
gdybym naprawdę chciała wiedzieć ile masz lat, to napisałabym do Ciebie na pv...

P@tryczku nie denerwuj się :)
_________________
PTASIE POGOTOWIE POMOC
 
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 18:32   

Uwazam, ze takie fora przyrodnicze nai są dla ludzi po 30....czy dla emerytów...
Nie raz czytaja jakąs ksiazke, autor nieraz pisze, ze chciałby, żeby młodzież pokochała i poszanowała przyrodę...I Uwazam, ze takie fora jak TP Bocian czy Woliera sa dla wszystkich...

A czytajac forum nie znaleźliscie login np. XXXX13 czy XXXXXX10? czy XXXX95?
Chyba jest ot jednoznaczne....ale takich osob nie atakujecie, ciekawe dlaczego?

Co innego oznacza np. sowa2 bo to moze byc sokolnik posiadajacy 2 sowy, a nie miłosnik sów majacy 2 lata...
 
 
     
P@tryk 

Posty: 266
Wysłany: 2009-09-11, 18:45   

Jak zarzucono i mnie kiedyś,tak i ja zarzucę tobie - pisz po polsku,dobrze?

Cytat:
Nie raz czytaja jakąs ksiazke, autor nieraz pisze

Gdzie tu jakiś spójny,i logiczny tekst? Może i nie skończyłem (jeszcze) matury z polskiego,ale wiem,że jest to zdanie NIE poprawne językowo.
Ale nawet nie czepiając się ortografii:
Piszesz,że to forum NIE jest dla "ludzi po 30....czy dla emerytów". Po czym 2 linijki niżej,umieszczasz jakże trafnie dobrane zdanie do poprzedniego:
Cytat:
I Uwazam, ze takie fora jak TP Bocian czy Woliera sa dla wszystkich...

I proszę cię o jedno: nie pisz publicznie takich uwag dotyczących starszych ludzi,dobrze?
Rozumiem,co innego bycie cynicznym - człowiek odbierze to na swój sposób,jako żart.
Jednak po tym poście,wnioskuję,że tak NIE jest.

PS. A,i proponuję zamknąć temat,bo powoli robią się tu "Kuluary". ;-)
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 18:46   

nie raz czytając jakąs ksiażkę, jest napisana widoczna sugestia od autora...
 
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 18:49   

jezeli ktos poczuł sie urażony, to bardzo przepraszam...ale znam wiele osob, ktore mają nawyki z przeszłości i uwazaja, ze oni jest najważniejszy i ze młodsi, a zwłaszcza młodniaki nie maja wstepu do..(np. do jakiegos grona czy forum)...... :roll:
 
 
     
Beata 
Gorzów n/Wartą


Posty: 1799
Skąd: Gorzów n/Wartą
Wysłany: 2009-09-11, 18:51   

generalnie fora są dla wszystkich i tu się zgadzamy :)
TB napisał/a:
Nie raz czytaja jakąs ksiazke, autor nieraz pisze, ze chciałby, żeby młodzież pokochała i poszanowała przyrodę...I Uwazam, ze takie fora jak TP Bocian czy Woliera sa dla wszystkich...

i tu też się zgadzamy :)

jednakże, uważam, że jeżeli faktycznie chcesz się uczyć i wiele skorzystać z informacji dostępnych na tym forum, to czytaj to forum. Jeżeli chcesz skorzystać z wiedzy poznanych tu kolegów i koleżanek ;) , to zadawaj konkretne pytania, czytaj odpowiedzi, a nie wdawaj się dziecinne polemiki, które właśnie prowokują Twoich współdyskutantów do atakowania Ciebie.
Jeżeli nie znasz się na wielu sprawach, jesteś początkujący w wielu dziedzinach, np. w oznaczaniu ptaków i dopiero poznajesz gatunki, to nie bierz się do ich oznaczania! Irytujące są Twoje wpisy typu "tak, to jakaś mewa, ale niech ktoś to potwierdzi"... wstawiający zdjęcie i proszący o oznaczenie gatunku czeka na zupełnie inną informację ;) . Poza tym, jeżeli ktoś z dużym doświadczeniem, w sposób żartobliwy zwraca Ci uwagę o niestosowności Twojego wpisu, wyciagnij z tego przynajmniej 1 wniosek ;) i przestań wykłócać się oraz bawić w słowne gierki.
Przed Tobą jeszcze wiele nauki :) , wszyscy Ci tu pomogą (chyba), jeżeli dostosujesz się do wymagań poziomu Forum i kolegów.
_________________
PTASIE POGOTOWIE POMOC
 
 
     
P@tryk 

Posty: 266
Wysłany: 2009-09-11, 18:54   

TB napisał/a:
i uwazaja, ze oni jest najważniejszy i ze młodsi,

...

Ja,kiedy zaczynałem pisać na tym forum,byłem dość młody (jeśli nie powiedzieć BARDZO młody),i jakoś nie czułem się (i chyba nie byłem),wytykany palcami,czy wyśmiewany przez użytkowników. Uważam,że wiek nie ma tu wielkiego znaczenia, jeśli chodzi (oczywiście) o wzajemne relację między użytkownikami.
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 18:56   

taki mój charakter co do tej mewy :roll: Nie znam sie zbytnio na mewach i rybitwach i ogolnie siewkowatych, gdyz u mnie one nie wystepują, prowadzę obserwacje w obrebie 5km2 i tam niema zadnego zbiornika wodnego(pomijając bagna)..

A jak ktos pisze, ze mowie głupoty(dot. to woderów, zwłaszcza jak nie w jaki teren ja chodzę), to chyba sam zaczyna....

Patryk zgadzam sie z tobą, ale w takim razie dlaczego wypominacie mi, ze jestem "młody"?
 
 
     
P@tryk 

Posty: 266
Wysłany: 2009-09-11, 18:59   

TB napisał/a:
Patryk zgadzam sie z tobą, ale w takim razie dlaczego wypominacie mi, ze jestem "młody"?

Wnioskuję,że po Twoich wypowiedziach.
Patrząc na błędy w Twoich wypowiedziach,czy sposób pisania,można coś takiego wywnioskować.
A poza tym,ludzie na tym forum mieli do czynienia z młodszymi użytkownikami,i ich wypowiedziami,więc wiedzą "czym to grozi". :wink:
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-11, 21:16   

chodzi mi o to, ze skoro nie przejmujesz sie wiekiem to czemu mi mowisz, ze jestem młody?

Niby czym to grozi? Proszę powiedz!
A z błedami to jest tak, ze jak pisze to nie widzę błedów, a jak juz wysle....ale jak z kims rozmawiam i powie coś błedzie to wtedy mu wypomne....ale jak sam to nie bardzo... :cry:
 
 
     
Robert M. 


Posty: 304
Skąd: Opole / Branice
Wysłany: 2009-09-11, 22:08   

wiekszosc nowych pzregladarek ma funkcję sprawdzania otografi i do nich niewtpliwie zalicza sie Firefox
_________________

Serdecznie zapraszamy!
 
 
     
Jerzyk 
ornitolog


Posty: 332
Skąd: Środa Wlkp.
Wysłany: 2009-09-12, 07:26   

TB napisał/a:
A z błedami to jest tak, ze jak pisze to nie widzę błedów, a jak juz wysle....ale jak z kims rozmawiam i powie coś błedzie to wtedy mu wypomne....ale jak sam to nie bardzo... :cry:


w takim razie ja proponuję kupić jeszcze dzisiaj plecaczek, piórniczek i zeszycik. od poniedziałku stawić się w najbliższej placówce dydaktycznej i na pewno Ci pomogą :green:

a teraz na poważnie :)
piszesz czasami tak nieskładnie, post za postem. do tego zadajesz trochę dziwne pytania, oburzasz się jak ktoś Ci zwróci uwagę - a tak bardzo często zachowują się młodsi. chociaż nie tylko! więc pewnie z tego powodu większość forumowiczów zaczęła zastanawiać się nad Twoim wiekiem :)
więcej już chyba pisać nie będę ponieważ współforumowicze to napisali. kurde, że też mnie nie było wieczorem, bo można się tu uśmiać :green:

aha, i jeszcze:
Cytat:
Nie znam sie zbytnio na mewach i rybitwach i ogolnie siewkowatych, gdyz u mnie one nie wystepują, prowadzę obserwacje w obrebie 5km2 i tam niema zadnego zbiornika wodnego(pomijając bagna)..


akurat ptaki posiadają skrzydła, których zaletą jest nieograniczona możliwość latania. więc nie możesz sugerować się takimi rzeczami, chociaż tok myślenia jest już bardziej zrozumiały niż z woderami.
TB napisał/a:
A jak ktos pisze, ze mowie głupoty(dot. to woderów, zwłaszcza jak nie w jaki teren ja chodzę), to chyba sam zaczyna....


ten kto wtedy zaczyna na pewno nie chce nikogo urazić tylko sam chodzi często w teren, pewnie też i wodery używa i stara się Ci dobrze poradzić. nie odbieraj tego ataku tylko polemizuj jeśli się z tym nie zgadzasz. ale jedno musisz pamietać! ta polemika musi być merytoryczna (czyli i Ty i kontrforumowicz musicie mieć inteligentne argumenty ;) )
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-09-12, 09:46   

jerzyk, znam znaczenie słowa - merytoryczna....


Jerzyk napisał/a:
Cytat:
Nie znam sie zbytnio na mewach i rybitwach i ogolnie siewkowatych, gdyz u mnie one nie wystepują, prowadzę obserwacje w obrebie 5km2 i tam niema zadnego zbiornika wodnego(pomijając bagna)..


akurat ptaki posiadają skrzydła, których zaletą jest nieograniczona możliwość latania. więc nie możesz sugerować się takimi rzeczami, chociaż tok myślenia jest już bardziej zrozumiały niż z woderami.


raz na jakis czas zobaczę lecącą gęs czy kilka siewkowatych....

a z mew mi widocznych to tylko smieszki...a moze czytałeś moje posty o platformach dla czarnulek...to nad tamten zbiornik wodny, nie lubię chodzi,gdyz jest z 50m trzcin, zanim dojdzie sie otwartej wody(przynajmniej baki maja raj;))...;(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo