Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Basior
2014-02-10, 02:05
Rezygnacja z hobby
Autor Wiadomość
Prem 
Nieludzki Doktor


Posty: 473
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-10-24, 13:22   Rezygnacja z hobby

Witam, rezygnując z hobby chciałbym znaleźć dobre ręce na odstąpienie całości zbioru Cerambycidae i Scarabaeidae - w sumie chyba około 10 gablot 50x 40. W grę wchodzi kilka tysięcy okazów. Ewentualne pytania proszę kierować na maila przemekzieba@gmail.com

Pozostaję wyłącznie przy Hymenoptera gdyby ktoś pytał czy znowu mi odbiło, po prostu nie widzę możliwości sensownego kontynuowania jakichkolwiek badań w obrębie Coleoptera, oczywiście dla siebie. Do przekazania pozostaje również sporo sprzętu w tym parasol entomologiczny i czerpak hydrobiologiczny, tudzież niektóre pozycje literatury i wyposażenia.

pozdrawiam
_________________

 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-24, 15:09   

Rozmawiamy sobie właśnie o tym mailowo Premie, podczas gdy tytuł Twego wątku zabrzmiał tyleż dramatycznie, co mylaco :!:
Bo przecież Ty wcale nie rezygnujesz z hobby, a jedynie usiłujesz je nieco ogarnąć, skonkretyzować i ograniczyć.

Przemyśl jeszcze sprawę.
Bo łatwiej kijek obcienkowić, niż go potem pogrubasić. :wink:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-24, 15:27   

Wujek Adam napisał/a:
Przemyśl jeszcze sprawę.Bo łatwiej kijek obcienkowić, niż go potem pogrubasić. :wink:

no i właśnie. 10 gablot to objętościowo nie dużo. Jeśli Cię finans nie pili to lepiej zbiór zabezpiecz i schowaj. Cholera wie czy Ci się nie odwróci. Szkoda, bo to i kawałek Twego zacnego żywota. Na pozbycie się zawsze przyjdzie czas. Powolutku, posłuchaj.
zawsze oddany Mazep
.....no i mam nadzieję że przy muchach pozostaniesz, to i w sezonie może zleziemy się gdzie na Roztoczu.
 
     
Prem 
Nieludzki Doktor


Posty: 473
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-10-25, 07:19   

Dobra już nieaktualne, przekazałem w godne ręce, tzn. przekażę - przed chwilą zdecydował się zaopiekować nim jeden zacny człowiek. Przekazałem oczywiście bezpłatnie, bo wcale nie mówiłem o pieniądzach.
_________________

 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-25, 18:56   

tedy wredne muchy z żądłami w d...pach - drżyjcie !!! Mam nadzieje Przemku że takie odrodzenie dobrze Ci zrobi. Ja tak wypchnąłem z domu motyle i mi ulżyło, bardzo ulżyło. Nie wiem na czym to polega, ale to jakaś taka dziwna forma oczyszczenia placu wokół siebie. Tarmosiłem się pośród łuskoskrzydłych, popadłem w przygnębiającą stagnację i kupa. Jednym cięciem odmieniłem swoje entomożycie na duuuuużo lepsze, dające moc satysfakcji, radości i mam nadzieje że i Ciebie to nie ominie. Z serca Ci tego życzę - Mazep
 
     
Prem 
Nieludzki Doktor


Posty: 473
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-10-25, 19:53   

Taaaa, odradza się Zięba z popiołów :green: :green:
_________________

 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-26, 09:00   

z popiołów to Feniks się odradzał i do było zgrabne i lotne ptaszę.......zgrabne, górnolotne :razz: :roll: Ty lepiej do lotu się nie zrywaj, gdzie Ty taki długi pas startowy znajdziesz :wink:
I tak Cie kocham, pomimo tego że teraz burczysz pod nosem :green:
Mazep
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 12:55   xxx

To ja się podepne się pod temat gdyż mam już dość tego forum i nie będę tu nic pisał ani uczestniczył :razz: :razz: :razz:
w tym całym bagnie. :razz: :razz: :razz:
I prośba do admina proszę o skasowanie mojego profilu na tym forum.
I wszystkich postów, jeśli jest to możliwe.

Żegnam.
 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-30, 15:44   

posrało Cię, hę? I pytam nie ze złośliwości, acz ze szczerej troski.
Mazep
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 19:24   

Mam po prostu dosc tego bagna ktore panuje w tp Bocian
i to koniec mojej obecnosci na tzm forum
 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-30, 19:57   

Grześ, jakiego bagna. Czyżby dopadł Cię wirus jaki szaleje na sąsiednim forum? Jak pragnę zdrowia, wszyscy pocipieli. Odchodzą, żegnają się, łzami zalewają, żyły podcinają, zbiory rozdają (tere fere :wink: )......idzie jesień, oj, idzie. Jedno co mogę podejrzewać, to jedynie to, iż pożarłeś się z kimś prywatnie......czy warto palić mosty?
Mazep
 
     
Jacek Mazepa 


Posty: 108
Wysłany: 2011-10-30, 20:03   

okiej, rozumiem......już sobie poczytałem co nie co o ptaszkach. No miło tam macie, miło :cry:
Mazep
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo