Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wymiana zamka :-) i Walne Zgromadzenie
Autor Wiadomość
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 13:44   wymiana zamka :-) i Walne Zgromadzenie

Przedwczoraj warszawska siedziba Oddziału TP "Bocian" została zamknięta.
Na klucz.
W skrytości wymieniono jeden z zamków.
Nie wiadomo dokładnie kto i kiedy to zrobił?
Rzecz cała odbyła się bez porozumienia z Zarządem Towarzystwa i bez jego zgody.
Uczynek ten miał na celu uniemożliwienie swobodnego dostępu do biura jednemu z członków Zarządu.
Ciekawostka, prawda? :wink:
Cóż takiego dzieje się w warszawskim Oddziale - szczególnie w okresie zbliżającego się Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia - że trzeba czynić takie kroki? Być może jest to związane z licznymi nieprawidłowościami w zarządzaniu Towarzystwem jakie mają miejsce, a które wskazał Zarządowi jeden z jego członków - akurat ten, któremu właśnie ograniczono dostęp do biura.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że niedługo podobny los spotka Główna Siedzibę Towarzystwa w Siedlcach, i że oprócz powszechnie znanych znajomych królika wreszcie nikt nie będzie się mógł tam bezkarnie pętać i przeszkadzać w "ważnych pracach", które niewątpliwie tam trwają.
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:23   

uuuu to widzę że nasza szara eminencja basiorowa rozkręciła się najwyraźniej na maxa :green:
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:27   

ach powstrzymam się, poczekamy zobaczymy, no ja już walnego doczekać się nie mogę a ty wujku adamie zapewne też, będzie się działo
Ostatnio zmieniony przez Sturnus vulgaris 2011-10-27, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:28   

Oj Bystra, tym razem nie jest to chyba jednak jednoosobowy pomysł i działanie.
Znasz twórczość "Dezertera"?
No, to posłuchaj sobie, zwłaszcza tekstu:
http://www.youtube.com/watch?v=uYJr5oI8wgE
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:44   

Sturnus vulgaris napisał/a:
ach powstrzymam się, poczekamy zobaczymy, no ja już walnego doczekać się nie mogę a ty wujku adamie zapewne też, będzie się działo

Będzie się działo!
Z wielką uwagą wysłucham odpowiedzi niektórych członków Zarządu na bardzo poważne zarzuty stawiane im przez Komisję Rewizyjną, oraz przez wielu innych członków TB "Bocian", którzy nie będą dłużej w milczeniu znosić tego, co się dzieje w naszym Towarzystwie.
Cierpliwości, to już niedługo!
I do zobaczenia na Walnym. :wink:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 14:57   

ważne że ty jesteś w porządku
 
     
ZaP 
Harris user


Posty: 745
Skąd: z nienacka
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 17:26   

pieniaczom od robali stanowczo mówimy STOP.
_________________
--
http://drapole.pl
 
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-27, 17:45   

ZaP, robale to ty masz w du***ie :-D entomologia zajmuje się owadami ignorancie :green:

co? chcesz się podłączyć do budkowego i czerpać przy okazji na pokazach swoich drapoli? co za ludzie.. pieniacz od drapoli się wysilił intelektualnie :roll: oj ciężko będziecie mieć z tym betonem panowie i panie entomolodzy... oj ciężko... nie zazdroszczę :neutral:
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2011-10-27, 19:15   

To może od początku.

Zacznijmy od tego że biuro nie zostało przed nikim zamknięte, nadal w godzinach pracy i w obecności pracujących w nim osób (4) można z niego korzystać.

Natomiast zamek byliśmy zmuszeni wymienić już po raz drugi, aby uniemożliwić wykorzystywanie biura niezgodne z przeznaczeniem. Po raz pierwszy 3 lata temu, gdy kluczami dysponował Przewodniczący Sekcji Entomologicznej, dość mieliśmy sprzątania butelek po piwie i niedopałków po nocnych imprezach, wówczas na ostateczną decyzję wpłynęło znalezienie karteczki "Ogarnij trochę, a klucze zostaw tam gdzie zawsze" co potwierdzało nasze przypuszczenia o wykorzystywaniu biura przez osoby w ogóle nam nie znane. Wpłynęło na to także przeniesienie do Warszawy kasy fiskalnej i innych ważnych dokumentów. Nie chcieliśmy, aby zostały przypadkowo zniszczone. Wówczas Adam decyzję przyjął spokojnie...

Po ostatnich wyborach uzupełniających, na zebraniu Zarządu w Warszawie ponownie powierzono klucze entomologom, tym razem osobą odpowiedzialną miała być Iza - członek Zarządu, klucze zostały jej przekazane, aby w biurze mogły odbywać się cykliczne spotkania Sekcji Entomologicznej. Ale nic nam nie wiadomo o takich zebraniach.

Niestety, jak się okazało w ten sposób znów klucze otrzymał Wujek Adam i korzystał z biura zarówno w dzień jak i w nocy, bynajmniej nie pracując dla Towarzystwa. Potwierdzają to raporty z drukarki oraz fakt "zaskoczenia" Wujka Adama w biurze o 8.00 rano na rozmowach biznesowych z przedstawicielem innej organizacji. Niestety, gdy zwróciliśmy na to uwagę, otrzymaliśmy fałszywe tłumaczenia, jakoby wszystko było robione pod bezpośrednim nadzorem Izy. Wyjaśnienia te szybko okazały się nieprawdziwe, osoba współpracująca z Adamem nie miała powodów ukrywać kto go zaprosił, wpuścił i obsługiwał w naszym biurze korzystając ze służbowego sprzętu. Była przekonana, że wszystko jest w porządku, ponieważ w przygotowanej przez Wujka Adama dokumentacji czy umowie podpisywał się jako Przewodniczący Sekcji Entomologicznej. Oczywiście Wujek Adam może się tak podpisywać, ale nie oznacza to, że jest pracownikiem TPB i dysponuje sprzętem i lokalem. Dodajmy tylko, że o pracach, w sprawie których się spotykał w biurze TPB nikomu nic nie wiadomo i nie są to prace TPB. A podpis sugeruje coś zupełnie innego...

Reasumując, entomolodzy nadal mogą korzystać z biura, ale pod nadzorem pracowników. Nie będzie tolerowane wykorzystywanie biura do celów prywatnych lub rozrywkowych. Jest to miejsce pracy wielu osób, dzięki którym Towarzystwo funkcjonuje w Warszawie, zbudowanie tego trwało kilka długich lat i nie było proste.

Natomiast wyjaśnianie tej sprawy publicznie jest kolejna przykrością, która nas spotyka ze strony Wujka Adama.

Wracając do próby wmówienia forumowiczom że ktoś coś ukrywa informujemy, że zarówno Komisja Rewizyjna, jak i wszyscy członkowie Zarządu mają pełen dostęp do dokumentacji. Iza kontaktowała się z naszym biurem księgowym, aby wyjaśnić swoje wątpliwości. Jeśli pomimo wszystko Adam Woźniak ma jakieś zarzuty chętnie się do nich ustosunkujemy.

Nie zrobiono tego też w ukryciu, obecna w dniu wymiany zamka w biurze Iza, została o tym poinformowana tego samego dnia. Pozostałym członkom Zarządu problem sygnalizowano ponad miesiąc temu.

Nie ładnie też ze strony Adama Woźniaka, że dzwoniąc wczoraj do Mirka Rzępały w sprawie kluczy szantażował go mówiąc, że jeśli nie załatwimy sprawy kluczy to na Forum zacznie się rock and roll. Wykorzysta też do pomocy Błażeja Wojtowicza, jeśli chcielibyśmy go zbanować. Banować nie będziemy, a z szantażystami nie pertraktujemy (byłoby to poniżej naszej godności).
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-27, 20:52   odp.

ZaP napisał/a:
pieniaczom od robali stanowczo mówimy STOP.

Nie wiem kim jesteś, ale jak zaczynasz od obrażania ludzi to chyba jesteś debilem.
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 00:00   

Marfu napisał/a:
To może od początku.
(...).

/ i dalej stek bzdur, przeinaczeń i kłamstw, których nie warto cytować - przypis Wujka Adama/


Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Oraz: na złodzieju czapka goreje.
:wink:
Roumiem dlaczego to właśnie Ty Marku zabrałeś tu głos.
To wiele wyjaśnia.

Nie zamierzam w tym wątku odnosić się do Twoich absurdalnych, obraźliwych pomówień, kreowania rzeczywistości i manipulacji faktami, ponieważ takie socjotechniki mające na celu odwrócenie uwagi od meritum sprawy nie robią na mnie żadnego wrażenia, choć w Twoim wykonaniu wcale mnie nie dziwią.
Ja też mógłbym napisać, że np. zastałem Cię w biurze z trzema prostytutkami, i musiałbyś się z tego gęsto tłumaczyć i publicznie udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. :green:
Daruj więc sobie te cieniutkie zagryweczki poniżej pasa i lepiej zastanów się nad sensowną odpowiedzią na poniższą kwestię, którą specjalnie dla Ciebie powtórzę wytłuszczoną czcinką:

W skrytości wymieniono jeden z zamków.
Nie wiadomo dokładnie kto i kiedy to zrobił?
Rzecz cała odbyła się bez porozumienia z Zarządem Towarzystwa i bez jego zgody.


Dostrzegam, że usiłujesz wypaczyć sens mojego wątku i sprowadzić rozmowę na boczne tory.
Próbuj dalej!
Sporo osób to czyta, i nie każdemu dasz radę nawinąć makaron na uszy urządzając tu nieudolne polowanie na złego wilka. :wink:
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Marfu 


Posty: 3016
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2011-10-28, 06:04   

Dziękujemy za wyjaśnienia.
_________________
Warszawski Oddział TP "Bocian"
 
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 07:48   

tak jak napisałem, ważne że ty jesteś w porządku Wujku Adamie, zapewne to wszystko co napisał marfu to stek bzdur, no bo w sumie co masz napisać, bronisz się rozpaczliwie, żenada, ciekawe czy chociaż swój papier do drukarki przynosisz jak drukujesz swoje prywatne fuchy,świat jest mały wujku adamie bardzo mały
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 07:55   

ja myślę że zamki w ogóle powinno się wymontować, niech to będzie biuro open, co mieli zrobić według ciebie zapytać cię o zgodę, czy mogą wymienić zamki, czy cały czas zbierać puiszki po waszych posiadówkach, to nie burdel tylko miejsce pracy 4 osób które odpowiadają za sprzęt który to był używany bynajmniej nie w celach służbowych i nie w godzinach pracy przez np ciebie bo widzisz na tej drukarce zapisaują się raporty z drukowania z resztą co tu pisać doskonale wiesz o co chodzi,robiliście sobie z tego biura syf traktując je jak swoją własność, tak jak napisał Marek możecie z niego korzystać w godzinach pracy towarzystwa no ale wtedy nie da się tak swobodnie używać sprzętu do własnych potrzeb, dobra ale co jassie tu mądrze trochę wychodzę przed szereg, już się nie wymądrzam, bo pan wujek na mnie nakrzyczy
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 11:46   

Marfu napisał/a:
Dziękujemy za wyjaśnienia.

Służę uprzejmie.

Ja za to wciąż czekam na wyjaśnienia dotyczące bezprawnej wymiany zamaka w drzwiach siedziby Oddziału.
Znajdą się winni tej chucpy, czy strusie znów powtykają głowy w piasek?
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo