Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrowy styl życia
Autor Wiadomość
Marcin 

Posty: 341
Skąd: Sadowne
Wysłany: 2006-01-18, 13:30   

Tak!Te cudowne recepty!!! :idea: A Namor w przęglądzie prasy już udowadniał, że sprawa ma się całkiem inaczej, niż przeciętny Kowalski sądzi :mrgreen:
http://wiadomosci.onet.pl...2,kioskart.html
 
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2006-01-18, 13:46   

Alcedo napisał/a:
PS -> ma ktoś sposób na przybranie na wadze ? :]

Wrąb kostke masła dziennie to przytyjesz, tylko pamiętaj o ćwiczeniach, najlepiej na siłowni,bo inaczej wszystko pójdzie w bebech :wink:
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Marcin 

Posty: 341
Skąd: Sadowne
Wysłany: 2006-01-18, 15:29   

Lipa z tym masłem!niektórzy zjadają naprwdę masę zarcia - i bynajmniej - szkieletami pozostają :wink:
 
 
     
Dominik 


Posty: 451
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2006-01-18, 16:04   

Ja staram sie malo jesc. Ostatnio niestety malo sie czlowiek rusza, bo jest uwiazany do Kompa, dlatego tez z checia przyjolem propozycje liczenia ptakow na Bugu. Jednego dnia zrobilem ok 20 km i myslalem ze padne. Nog nie czulem. No ale w tedy czuło sie ze sie zyje :mrgreen: Polecam codzienne cwieczenia. Kilkadziesiat pompek i brzeuszkow pozwala nie przytyc. Ja rowniez staram sie nie jesc kolacji. Rok temu mniej wiecej w tym samym miesiacu wazylem 82 kg!. Obecnie 74 :]
_________________
Dominik Krupiński
TP "Bocian"
 
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2006-01-18, 16:28   

Marcin napisał/a:
Lipa z tym masłem!niektórzy zjadają naprwdę masę zarcia - i bynajmniej - szkieletami pozostają

No, bo to zależy jaki sie tryb życia prowadzi; dla aktywnych bardziej taka tłusta dieta by sie przez 2 tygodnie przydałą, codziennie po 8 tys. kalorii :wink:
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Cephalanthera 
rubra....


Posty: 252
Skąd: Siedlce/Kraków
Wysłany: 2006-01-18, 19:06   

Marcin napisał/a:
Lipa z tym masłem!niektórzy zjadają naprwdę masę zarcia - i bynajmniej - szkieletami pozostają


pewno tasiemca nieuzbrojonego mają...

Widzę że muszę sobie kupić w końcu wagę... :twisted:
_________________
To jest mój świat....
 
 
     
Wadera 
życie jest piękne


Posty: 507
Wysłany: 2006-01-18, 19:10   

Cephalanthera napisał/a:
Widzę że muszę sobie kupić w końcu wagę.

..a moze wystawczy zejśc piętro niżej - zważą i zmierzą Cię tam perfekcyjnie :wink:
_________________

 
 
     
Cephalanthera 
rubra....


Posty: 252
Skąd: Siedlce/Kraków
Wysłany: 2006-01-18, 21:39   

Wadera napisał/a:
.a moze wystawczy zejśc piętro niżej

Wiesz, o tym nie pomyślałem...
Ale podobobno im wzorzec kilograma zwinęli więc może być problem...
_________________
To jest mój świat....
 
 
     
Liduśka 

Posty: 20
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-01-19, 10:04   

Ja do czasu gdy było ciepło robiłam na rowerze ponad 30 km. dziennie,teraz jednak trzeba jakoś inaczej się ratować-może łyżwy...?
 
 
     
Alcedo 
PonadPodziałami


Posty: 293
Skąd: Krosno/Kraków
Wysłany: 2006-01-19, 11:49   

Liduśka napisał/a:
teraz jednak trzeba jakoś inaczej się ratować

właśnie że nie.... teraz dopiero na rowerku można pośmigać :twisted: :D

w Krośnie dosypało śniegu, pod śniegiem lód... już widziałem jak jeden koleś na rowerze glebe zaliczył :lol: fajowo :mrgreen:
_________________
Crosno - parva Cracovia
Krosno - mały Kraków
:cool:



GH SP & NGR MKTP"B" :cool:


 
     
PePe 


Posty: 234
Skąd: W-wa i okolice
Wysłany: 2006-01-19, 14:07   

Alcedo napisał/a:
w Krośnie dosypało śniegu, pod śniegiem lód... już widziałem jak jeden koleś na rowerze glebe zaliczył fajowo


... a mnie się na poprzednim forum czepiali o sporty ekstremalne, skakanie, latanie - szybownictwo, wspinaczkę. Zapamiętam sobie... :twisted:
Zostanę przy swoim, liczę, że przynajmniej zeby zachowam do późnej starości. (możnaby dodać, jak dożyję.., ale taką mam nadzieję).

Poza tym czy się jest chudym, czy troszkę mniej ruch nikomu nie zaszkodzi, chyba że przekracza się granicę wyczynu. To jednak większości społeczeństwa nie grozi.
Czy maraton 100 km to wyczyn?? Tego nie wiem, ale współtowarzyszy takich imprez znam wielu, ale ile można przy tym zliczyć :mrgreen:
 
     
Jurek7 

Posty: 324
Wysłany: 2006-01-19, 16:19   

Ach, te zmagania miedzy frytkami i kaloryferem ;)

Z mojego doswiadczenia na schudniecie:
- przy obiedzie jedz 1/3 kartofli, makaronu, czy czego tam. Ja zastepuje gotowanymi lub smazonymi warzywami (marchewka, brokul, takie tam).
- nie jedz smietany i sosow,
- do pracy przynos normalne jedzenie, nie smieciowe. Dla mnie to jogurt i banany, moze komus zonka zrobi kanapki ;) .
- w domu zawsze miej na wierzchu owoce. Chcesz cos zjesc - pierwsze siegniesz po owoce.
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2006-01-19, 17:24   

PePe napisał/a:
Czy maraton 100 km to wyczyn??

Nie, nawet w 24h 8)
Polecam jakaś trase idiotyczną zrobić, od razu sie schudnie :mrgreen:
Wiecej o takiej turystyce:
http://ciamajda.ch.pwr.wr...r/ti/index.html
:mrgreen:
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Liduśka 

Posty: 20
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-01-19, 19:38   

A ja uważam że wystarczy powygłupiać się na ślizgach lub sankach,pośmigać na łyżwach-dziś do wieczora to własnie robiłam,teraz czuje się super.To jednoczesnie dobra zabawa i spalanie kalorii-polecam!
 
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2006-01-19, 19:45   

widzisz, kazdy z nas jest inny :arrow: Ty wolisz coś takiego, a ja po takiej zabawie, chciałbym jeszcze coś porobic, gdzieś połazić nienormatywnie; mnie coś takiego nie wystarczy :(
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo