Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy terenowe OW
Autor Wiadomość
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-07-01, 08:54   

lukasz0207 napisał/a:
A czy jak zapisze sie do TP Bocian to bede mial jakas legitymacje czlonkowska, czy cos??

tak, plus będziesz otrzymywać wydawnictwa Towarzystwa, czyli biuletyn Kraska, Informator, ulotki, plakaty, naklejki itp. A za udział w akcjach koszulki, czapeczki, kubeczki i co tam jeszcze? :grin:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
marioptak 


Posty: 833
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-07-01, 14:29   

lukasz0207 napisał/a:
A czy jak zapisze sie do TP Bocian to bede mial jakas legitymacje czlonkowska, czy cos??

jesne że tak :-)
_________________
"APUS" Mariusz Grzeniewski
www.apusmg.pl
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-07-03, 15:30   

A skad bede wiedzial czy jestem czlonkiem?? Skad mam wiedziec kiedy dojdzie do nich deklaracja?? A ta legitymacje to oni przesla poczta czy jak??
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-07-04, 07:04   

lukasz0207 napisał/a:
A skad bede wiedzial czy jestem czlonkiem?? Skad mam wiedziec kiedy dojdzie do nich deklaracja?? A ta legitymacje to oni przesla poczta czy jak??

JAk nie wierzysz poczcie zawieź osobiście... :lol:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-07-05, 10:08   

Chodzi mi oto, czy jak do nich dojda pieniadze to oni zaraz przesla mi to legitymacje??
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-07-08, 07:55   

lukasz0207 napisał/a:
Chodzi mi oto, czy jak do nich dojda pieniadze to oni zaraz przesla mi to legitymacje??

zazwyczaj tak się dzieje... :roll:


Wczoraj zakończylismy obrączkowanie bocianów białych w KPNie, blachy dostało kilka młodszych ptaków. W sumie zobrączkowane zostały 136 młode boćki, a przy okazji 4 małe dudki z budki. :smile:
Być moze efektem ubocznym bedzie tez wykrycie emitera zanieczyszczeń powietrza, mieszkańcy zgłosili nam pewien zakładzik co nocą puszcza z komina rózne ciekawe zapachy...
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-07-30, 20:59   

Sobota 2 sierpnia: kontrola budek dla pójdźki i pustułki w otulinie KPNu, zbiórka o 10 na Łąkach Kazuńskich gdzie troche pobobrujemy (punkt zborny na drodze prowadzącej od porzystanku w głąb łąk). Aha, kontrole mogą sie przeciągnąc do niedzieli :green:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-25, 16:21   

Jutro mam zamiar wysłać deklaracje do siedziby TP Bocian, ale zbytnio niewiem, co mam wpisać w zainteresowania przyrodnicze, wiem, że wpisze ornitologia, ale nie tylko interesuje się ptakami, lubie jeszcze ssaki i gady. I w miejscu gdzie trzeba podać miejsce obserwaci, to moge wpisać okolice Warszawy, czy musze to jakoś dokładniej podać.
 
     
Mirek 


Posty: 5940
Wysłany: 2008-08-26, 04:06   

lukasz0207 napisał/a:
czy muszę to jakoś dokładniej podać.

Informacje o zainteresowaniach są do ogólnej orientacji - możesz wpisać: zainteresowania ogólnoprzyrodnicze, w szczególności ornitologia, herpetologia i teriologia :grin:
_________________
TP Bocian
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-26, 16:21   

Dzięki :green: Niedługo będę członkiem TP Bocian :green:
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-28, 10:15   

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące składki. Czy jak teraz zapłaciłbym składke to następną musze zapłacić za rok o tej samej dacie, czy może na początku nowego roku??
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2008-09-01, 10:16   

lukasz0207 napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące składki. Czy jak teraz zapłaciłbym składke to następną musze zapłacić za rok o tej samej dacie, czy może na początku nowego roku??

Składkę płacisz za rok w którym wpłacasz, chyba ze wyraźnie zaznaczysz ze za następny. Czyli wpłacając teraz masz oplacony 2008 rok, wpłacając w dowolnym terminie po 1 stycznia bedziesz miał opłacony rok nastepny. Nie stosujemy tu jakis sztywnych reguł. Część ludzi np. zapomina zapłacić i płacą zaległe, i bieżące. Natomiast przyjęto zasadę, że jeśli ktos od dwóch lat nie zpłacił składki jest skreślany z listy członków.
_________________
www.ussuri.pl
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-30, 12:41   

Już wysłałem jakiś czas temu wszystko to Tp Bocian, teraz czekam na odpowiedz od nich.

Kiedy będą jakieś akcje, bo nie moge się doczekać :green: ??
 
     
xhardcorex 

Posty: 359
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-30, 16:27   

lukasz0207 napisał/a:
Kiedy będą jakieś akcje, bo nie moge się doczekać :green: ??
są cały czas na łąkach kazuńskich ;)
 
     
lukasz0207 

Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-06, 17:57   

Z chęcią bym pomógł, ale nie moge teraz bo biore antybiotyk :cry: Dostałem odpowiedz od Tp Bocian, jestem już pełno prawnym członkiem :green: Jak wyzdrowieje będe chętny do wszystkich akcji!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo