Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV Ekspedycja Ratunkowa TP "Bocian" - Oświn 2006
Autor Wiadomość
Mario1400 
Mariusz Sz.


Posty: 119
Skąd: Rokitno/w.Lubelskie
Wysłany: 2006-09-18, 16:34   

Kurcze ale wy szybciochy jestescie ja to se myslelem ze te zdjecie to tak pomalu beda wstawiane a tu kurcze na drugi dzien wracam z eszkoly a one juz sa no dobra sprobuje cos wybrac i dodac zaraz :D szkoda ze filmikow nie moge wstawic :D :green: :green: :green:
_________________
Mimo że sowa ma ptasi móżdżek, nie przeszkadza jej to w uchodzeniu za symbol mądrości. :D :) ]
 
 
     
Alcedo 
PonadPodziałami


Posty: 293
Skąd: Krosno/Kraków
Wysłany: 2006-09-18, 16:44   

Mario1400 napisał/a:
szkoda ze filmikow nie moge wstawic :D :green: :green: :green:
mozesz...
albo megaupload, albo na jakiś serwer wrzuć, albo tak jak Tony wstawiał na Forum Przyroda po powrocie z nad Biebrzy ;)
_________________
Crosno - parva Cracovia
Krosno - mały Kraków
:cool:



GH SP & NGR MKTP"B" :cool:


 
     
Mario1400 
Mariusz Sz.


Posty: 119
Skąd: Rokitno/w.Lubelskie
Wysłany: 2006-09-18, 18:13   

Alcedo napisał/a:
mozesz...
albo megaupload, albo na jakiś serwer wrzuć, albo tak jak Tony wstawiał na Forum Przyroda po powrocie z nad Biebrzy


Sorki ale ja teraz mam nawet klopot z wstawieniem zdjec a co do filmikow to sie zobaczy jak sie zdjecia wstawi.
_________________
Mimo że sowa ma ptasi móżdżek, nie przeszkadza jej to w uchodzeniu za symbol mądrości. :D :) ]
 
 
     
xhardcorex 

Posty: 359
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2006-09-19, 11:39   

krotom napisał/a:
piwo temu sie należy kto załatwiał pogodę :razz:

słoneczna pogoda nie zawsze jest dobra na głogi bo w bluzie za gorąco, a w koszulce to łaby się strasznie kaleczą, Doniu wyglądał jakby conajmniej z kuguarem walczył ;)
Jeszcze jedno pytanie czy ktoś wysyła gadożera do KF :?: mi ostatnio odrzucili, więc ktoś inny może niech to zrobi :D chyba, że nie będzie chętnych :)
 
     
Mario1400 
Mariusz Sz.


Posty: 119
Skąd: Rokitno/w.Lubelskie
Wysłany: 2006-09-19, 17:10   

no to i moje fotki

trzymalem sie mocno.JPG
Plik ściągnięto 171 raz(y) 69,47 KB

Przy zachodzie słonca.JPG
Plik ściągnięto 170 raz(y) 60,24 KB

Pije pije a dna wciaz nie widac.JPG
Plik ściągnięto 178 raz(y) 68,57 KB

Narada wojenna.JPG
Plik ściągnięto 173 raz(y) 84,75 KB

Na pozegnanie.JPG
Plik ściągnięto 168 raz(y) 75,69 KB

Kon by sie usmiechna.JPG
Plik ściągnięto 167 raz(y) 96,67 KB

jak juz wstawiacie zachody to i ja cos dodam.JPG
Plik ściągnięto 168 raz(y) 64,37 KB

I sa tacy co sie obijali.JPG
Plik ściągnięto 170 raz(y) 61,71 KB

A KU KU!!!.JPG
Plik ściągnięto 165 raz(y) 142,46 KB

Ale ma ząbki.JPG
Plik ściągnięto 165 raz(y) 89,1 KB

_________________
Mimo że sowa ma ptasi móżdżek, nie przeszkadza jej to w uchodzeniu za symbol mądrości. :D :) ]
 
 
     
Mario1400 
Mariusz Sz.


Posty: 119
Skąd: Rokitno/w.Lubelskie
Wysłany: 2006-09-19, 17:14   

i kolejne

a praca byla naaaprawde ciezka.JPG
Plik ściągnięto 165 raz(y) 99,17 KB

i po fakcie.JPG
Plik ściągnięto 169 raz(y) 87,3 KB

w trakcie....JPG
Plik ściągnięto 161 raz(y) 88,91 KB

Przed....JPG
Plik ściągnięto 166 raz(y) 126,06 KB

Znalazl sie i czas na grzyby.JPG
Plik ściągnięto 167 raz(y) 67,53 KB

Widok z piwnicznego okna w zamku.JPG
Plik ściągnięto 169 raz(y) 53,4 KB

_________________
Mimo że sowa ma ptasi móżdżek, nie przeszkadza jej to w uchodzeniu za symbol mądrości. :D :) ]
 
 
     
Justyna 


Posty: 32
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2006-09-19, 20:03   

witajcie
mam nadzieję, że niedługo wybiorę się nad jezioro oświn. jakie polecacie miejsca magiczne (krajobrazy) i ptasiarskie?
 
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2006-09-20, 00:17   

Alcedo napisał/a:
Albiego nie bedzie, GP nie jedzie.. mnie nie bedzie, nie wiem co z Batem ale i tak jakos smutno
ano posypała ...szkoda, ale ja przynajmniej zdałem entomy :razz:
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
green power 
ponad podziałami x 2


Posty: 819
Skąd: Radom/Kraków
Wysłany: 2006-09-20, 00:23   

Alcedo napisał/a:
UFFF... czyli jednak ta Ekspedycja nad Oświn nie przebiła FAJNOŚCIĄ poprzedniej
super
skad wiesz - moze przebiła :twisted: , choć wątpie :wink: , ale tak serio to wielki RESPECT dla wszystkich za akcje i owocna prace
_________________
Tomasz Figarski

"Poza gospodarczym wyrachowaniem leśnik musi mieć także i szerszy, przyrodniczy punkt widzenia; powinien mieć również na względzie wartość materialnie niewymierną, jaką jest piękno i urok lasu[...]" W. Koehler, 1961.
 
     
Batman 


Posty: 1735
Skąd: z dzikiej natury
Wysłany: 2006-09-20, 15:01   

Justyna napisał/a:
witajcie
mam nadzieję, że niedługo wybiorę się nad jezioro oświn. jakie polecacie miejsca magiczne (krajobrazy) i ptasiarskie?

jak bedziesz w tamtych stronach to odzwiedz koniecznie Ludzi w Zielonym Ostrowiu - nie zgubisz sie bo mieszka tam 1 rodzina :lol: Jadac po drodze (albo idac - zaleznie od pory roku, bo droga przejezdna czasowo :grin: ) po prawej granica a po lewej jezioro, na ktory piekny widok i daleko widac bo to na gorce jest. Udanych obserwacji.
_________________
"Kiedy wytniemy ostatnie drzewo i kiedy zabijemy ostatnie zwierzę, to wtedy stwierdzimy, że nie możemy jeść pieniędzy".
 
     
Bocian 


Posty: 225
Wysłany: 2007-02-19, 12:03   

Kochani!
W ubiegłą sobotę miałem okazję uczestniczyć w promocji książki pt "Jezioro Oświn i okolice" która odbywała się w Węgorzewie i była zorganizowana przez Fundację Jeziora Oświn. Książka jest ładnie wydana, z kolorowymi zdjęciami i zawiera aspekty przyrodnicze, historyczne i kulturowe. Na prezentacji tego dzieła wygłosiłem 10 minutową prelekcję ilustrowaną zdjęciami na temat naszego zaangażowania w ratowanie rezerwatu. Zaproponowałem też miejscowym zorganizowanie w roku 2007 szerszej akcji cięcia głogów w rezerwacie z udziałem dwóch grup - naszej i miejscowych które będą współzawodniczyć w wycince - nie na czas, a na dokładność zabiegu. Przyjęli to z radością i będą organizować akcję w proponowany sposób.
Po zakończeniu spotkania poprosiłem wydawcę książki o podarowanie nam egzemplarzy darmowych. Otrzymalem ich 10. Ponieważ każdy uczestnik akcji nie może w związku z tą liczbą otrzymać książki, proponuję przekazanie jej osobom najbardziej zaangażowanym, czyli tym którzy uczestniczyli we wszystkich 3 Ekspedycjach. Jeżeli coś zostanie rozdzielimy pomiędzy osoby które były dwukrotnie.
Dla pozostałych postaram się zorganizować egzemplarze w terminie późniejszym. Proszę o wypowiedzi i zgłaszanie się wraz z adresem na jaki posłać książkę.
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2007-02-19, 12:09   

Chyba mój adres znasz :?: :grin:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Bocian 


Posty: 225
Wysłany: 2007-02-19, 12:14   

Jedna na rodzinę
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2007-02-19, 12:15   

Bocian napisał/a:
Jedna na rodzinę

Skandal! :twisted:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Bocian 


Posty: 225
Wysłany: 2007-02-19, 12:22   

Co skanadal, tego by brakowało że książek mało i dwie pod jeden dach dawać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo