Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
historia rehabilitacji zwierząt
Autor Wiadomość
bombus 

Posty: 8
Wysłany: 2010-08-20, 20:36   historia rehabilitacji zwierząt

Piszę pracę na temat sukcesu rehabilitacji dzikich zwierząt w jednym z ośrodków. No ale jak to z pracą mgr bywa, nie wystarcza suche statystyki i trzeba zrobić głębszy wstęp. W związku z tym potrzebuję informacji o historii rehabilitacji dzikich zwierząt w ogóle (na świecie, Europie) oraz w Polsce. Co do świata i Europy to coś tam znalazłam (choć nie za wiele), ale z Polską kruchutko. Nasze ośrodki nie mają zwykle nawet stron internetowych. Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat lub zna ludzi, którzy mogliby pomóc? Słyszałam, że podobno pierwsi zaczęli sokolnicy wieki temu, ale oczywiście żadnych informacji nie mogę znaleźć na ich stronach. Oczywiście najcenniejsze byłyby jakieś papierowe publikacje, ale właściwie zadowolę się nawet nędzną wzmianką w necie. Chodzi mi konkretnie o nieprofesjonalne początki, jak i profesjonalne ośrodki (który powstał pierwszy, ile ich jest obecnie - tych legalnie działających). z góry wielkie dzięki:-)
 
     
TB 


Posty: 951
Skąd: Kętrzyn
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-08-21, 17:49   

bombus napisał/a:
ile ich jest obecnie - tych legalnie działających
:wink: :lol: (wybaczcie, jakoś mnie to tak rozbawiło)

bombus napisał/a:
pierwsi zaczęli sokolnicy wieki temu, ale oczywiście żadnych informacji nie mogę znaleźć na ich stronach.


ależ proszę -> http://www.aviangarda.eko.org.pl/

Życzę powodzenia!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo